It is currently Sat 05. Oct 2024 23:55:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 9 posts ] 
Author Message

EpicFish
 Post subject: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 20:14:58 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Energy mě požádal ať zde dám jeho rozloučení. Trochu jsem to upravil (v [] jsou trochu vhodnější výrazy).

Zdravím, tak je to tu, myslete si co chcete, klidně mně v komentech vyhejtujte, jakej jsem k***t, apod. Je mi to jedno, napíšu zde k***t + adminy, a můj skutečný názor na ně.

AT :
miki_cz - Totální zakomplexovaná p**a a děcko, co jsem kdy viděl. Lidi, uvědomte si, že kdyby jste si nekupovali VIP, tak by server dávno nebyl? Akorát z toho bere peníze, nic jiného, sám mi to potvrdil na skypu. Jestli chcete hrát s ním na serveru, ok, je to vaše věc, podporujte dementa v kupovování svých osobních věcí, a vám? VIP napíču, peníze v hajzlu, kdyby jste si za to koupili něco samy, nebo kdo má, tak něco mladý, ale k mikimu? Retardace.

Netahlo - Docela v pohodě týpek, dá se s ním "někdy" pokecat. Rozhodně to není takový kretén, jak jsem psal o mikim. Přeju ti hodně úspechů v životě, bro :)

MaTySk* - Tebe moc neznám, viděl jsem tě málo, takže na tebe nemůžu mít žádný názor, ale i tobě, přeju hodně úspěchů ;)

L.a.x.e.L - Na serveru sem s tebou hrál málo, nikdy neodpoovíš, setneš jednu mapu za den. Ale, myslím si, že jsi docela v poho, gl do budoucna :)

RooT - RooTe, chlape, překvapil jsi mně s tím lhaním o věku. Kdybys řekl na rovinu, že ti je tolik a tolik, ušetřil by sis tím hodně problémů. A navíc, co umíš, už jak programátor, nebo vše, nemusíš se na ten věk za nic styděť. Byls dobrej, nikdy , když jsi nebyl afk, a chlastal, tak jsi na vše odpověděl, a setnul. Hodně uspěchů přeju ;) (musíme někdy pokecat a něco zahrát :) )

Deadman - Dede, znám tě už dlouho, od SMT > Deitas, volali jsme každý den skoro, ješte s VaVou a Egem. Pak po přestávce, jsme se moc neviděli. Všímal jsem si tě na serveru asi jenom v noci, tak co, přes den ganja, přes noc gaming, přeju hodně uspechů ;) (btw, musíme někdy dát LoLko ;))

Taz! - No, co k tobě, taky tě znám od dob SMT, byl jsi dobrý, pak jako u Dedeho, jsme se asi rok nepotkali. V poslední době jsme se častokrát pohádali, ale, pak jsme se zase přestali hádat, zahráli lolko, já vyfeedil, ty nasral, a pak semnou tejden nemluvil ;D Ale, už je to snad v poho, musíme zase někdy zahrát ;) gl v životě ;)

Spas"y" - Ty, Mr.Gramatika > Podle mně, máš mozek na to bejt dobrym adminem, ale nepoužíváš ho. Chováš se někdy jak k***t (viz miki :P ) Někdy zase naopak, jsi takový, jeden den v poho, další si jak idiot. Toť vše, musíme někdy zahrát LoL ;) gj v životě.

Crew - Krev, ty hajzel ! Nedal si mi perma! Za to tě budu do smrti nenávidět. No, aspon že mi to ten [miki] prodloužil. Byl jsi dobrý kámoš, vždycyk jsi pomohl, za to ti děkuju, si jeden z mála adminů, který neignoruje, a na serveru pomáha, velké gl v životě.

Moki - Moki, s tebou jsem komunikoval pouze v posledních dnech na miki, (1-2 měsíce) Podle mně, jdi dobrej člověk. Vždycky, když můžeš, poradíš, vše. GL ! :)

Rerger - S tebou se znám taky krátce, ale, podle mně jsi fakt dobrej, jakkoliv. (bez dvojmyslů prasata) Nezapomen, ješte si mi neposlal tu chlastačku s Tazem ;) GL.

Nikki - TROUBO, NETOČ SE, NEPOŠKRÁBEJ MI CÉDÉ, ach ty ženy :-D Přeju gj v životě, si dobrá kamarádka :P

JP - Zas tenhle pták, si maďar, nic jiného, teď fakt, jsi fakt dobrej admin, i člověk jako takový. Dokážeš si udělat prdel z čehokoliv. ;) GL ŽUPANE !

MR.B2 - V posledni dobe, jsme se hádali, a pak zase udobřili, podle mně, máš věk na to být dobrým adminem, GL ;)

Pár lidí jsem vynechal, omlouvám se, ale neznám je tak dlouho, a psát to furt stejný, by bylo trochu nudné ;)

Teď pár hráčů :

CrazyBee - S tebou se znám opravdu dlouho, hráli jsme spolu ješte na SMT, sfgame, pak jsme se neznali, a teď zase objevili, furt se hádame xD ale jinak, v poho týpek, gl v životě ;)

Dixxi - Plynaři ! Tobě přeju GL dost, budeme spolu komunikovat dál, a to ne že ne, ale, na miki prostě konec, možná se někde sejdem, na jiných serverech ;) (btw, nezapomen zase mladou vzít na lavičky :D :D :D :D :D :D )

Ess3nc - Essenci, essenci, ty jsi taky jeden z těch "Plynařů, EDME!" :-D GL , bro, někdy dáme LoL ;)

Maslo - Poslední ze skupiny EDME, (Energy, dixxi,máslo,essenc) Přeju ti hodně úspechů, snad se ti bude dařit, bro :)

Sauron - Idiot ;D přesto, gl ;)

Predy - Jeden z mála, kterej je trošku normálnější, vám přide jako k***t, když se s ním budete znát líp, je to v poho týpek ;) GL !

F3ar - Jeden z těch starších, co jsou, v hlavě to má srovnané, a má inteligentní názory, narozdíl od mikiho ;) Který banuje za kritiku, Fear má pravdu, repskektuje to ;)

Crany - V poho typek, má věk na to, aby byl dobrým, a inteligentním. GL.

Možná jsem na někoho zapoměl, ale, toto jsou asi nejlepší lidi z miki, všem vám přeju v životě dost úspěchů, dost mrdání, apod. :3 xD


S většinou jsem pořád v kontaktu, a hrajeme spolu MTA, LOL, apod. Ostatním, co nejsou děcka, a závisláci na miki, taky přeju hodně úspěchů ;)


BYLY JSME DOBRÁ PARTA, TAK PŘED 3 ROKAMI, TED TO JDE [do háje] , UVEDOMTE SI TO !!!

GL FOR ALL !

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

^MrM4sl0<~LxG//
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 20:15:37 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 16. Jun 2012 22:18:43
Posts: 1700
Location: Mars -> Havířov

Points: 1 199 563
Cash: $661 508
Plynaři 4ver <3

___________________
DxT|
* 1.9.2012 - † 13.9.2013
* 13.1.2014 - † 15.2.2014
* 13.4.2015 - now
∞ ⁶⁶⁶ ∞


Top
   
 

^F3aR
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 20:31:17 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 21:25:57
Posts: 69

Points: 4 758 762
Cash: $3 426 239
Fuck yea i já přeji Spasymu hodně štěstí do života , bude to mít těžký chlapec xD


Top
   
 

Vosseno^
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 20:54:07 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Thu 02. May 2013 18:59:16
Posts: 53

Points: 2 808 390
Cash: $269 967
Síla našeho plynu nejde nikdy rozpustit. V kontatku budeme, tak hodně štěstí do života Kide! :D S pozdravem ^Ess3nc. :*

___________________
Image


Top
   
 

LazyFox83
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 21:12:20 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Me se libi jak furt vsici narazeji na VIP, je to jen vec tech lidi co to kupuji jestli si to koupi. A co je na tom spatneho ze tak chci financovat servery? Ja penize neseru. :roll:

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

-HF-Moki
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 22:17:39 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Hodně štěstí Energy v životě i na MTA scéně

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

Taz#
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Mon 30. Sep 2013 22:31:16 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Thu 22. Dec 2011 18:24:57
Posts: 100

Points: 794 610
Cash: $763 915
takže energy :D ty feedere zkurvenej :D musíme dát zas lolko :D a zafeedíme oba :3 :D


Top
   
 

SakY!#:3
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Tue 01. Oct 2013 11:37:58 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:07:18
Posts: 346

Points: 942 594
Cash: $7 997
Hodně štěstí..

___________________
CybN| !


Top
   
 

SiFucz*
 Post subject: Re: Rozloučení
PostPosted: Tue 01. Oct 2013 13:38:32 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
Veľa štastia na inom servery :D

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 1  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz