It is currently Fri 20. Sep 2024 0:26:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

HomelessUkulele81
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 22:42:30 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Dusa! wrote:
bla bla bla, nejsou důkazy . Takže máš problém.

HAHAHA, ty jsi tak vtipnej.
BTW. můžu to vyhledat v AT konverzaci na SKype. :)

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

JP|^
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 22:52:36 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Mon 12. Mar 2012 21:06:16
Posts: 243

Points: 757 753
Cash: $562 805
To že ti řekne že si 12 letý kid je nadávka? A už nemá přístup na můj účet, ale to ti nedojde, protože o tom nemáš informace. A důvod aspoň příště napiš až budeš banovat.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 23:02:42 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Quote:
5) Administrátor nesmí nikdy nikomu sdělit svoje přihlašovací údaje. [odebrání admin práv]


Sorry, ale i kdyby to bylo dvoje dvojče. NE! Pravidlo je pravidlo = JP. práva pryč :(

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 23:04:12 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Dzejpi wrote:
To že ti řekne že si 12 letý kid je nadávka? A už nemá přístup na můj účet, ale to ti nedojde, protože o tom nemáš informace. A důvod aspoň příště napiš až budeš banovat.

To ti mám jako věřit? Možná sis před chvilkou změnil heslo, to už se nedozvíme či na to měl přístup doteď nebo ho už dávno neměl, ale vyhrožoval že dá někomu ban a to i mě!(a to je tu to hlavní), ještě k tomu přes účet který NENÍ jeho, na který má přístup! :X
Jinak, on tě poprosil aby jsi sem napsal, chudák fakt, už asi nemá argumenty a proto tě poprosil abys ho obhájil tak, abys napsal že už na tvůj účet přístup nemá... :roll:

Já, že nemám informace?! Prvně si něco zjisti a pak něco říkej, důvod banu pokud já vím jsem UVEDL!
Pokud bys náhodou nevěděl kde se toho dopátrat, tak tady máš odkaz http://mshost.cz/mta/?pg=banlist . :shh:


Stylko wrote:
Quote:
5) Administrátor nesmí nikdy nikomu sdělit svoje přihlašovací údaje. [odebrání admin práv]


Sorry, ale i kdyby to bylo dvoje dvojče. NE! Pravidlo je pravidlo = JP. práva pryč :(

Ono už se to na Skype řešilo, ale závěrečnej verdikt nebyl zřejmě žádnej ... Taky nechápu proč s tím něco hl.admini neudělali! Ale asi si může pravidla porušovat kde kdo...

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

JP|^
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 23:10:36 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Mon 12. Mar 2012 21:06:16
Posts: 243

Points: 757 753
Cash: $562 805
=R.aVe.N= wrote:
Dzejpi wrote:
To že ti řekne že si 12 letý kid je nadávka? A už nemá přístup na můj účet, ale to ti nedojde, protože o tom nemáš informace. A důvod aspoň příště napiš až budeš banovat.

To ti mám jako věřit? Možná sis před chvilkou změnil heslo, to už se nedozvíme či na to měl přístup doteď nebo ho už dávno neměl, ale vyhrožoval že dá někomu ban, ještě k tomu přes účet který NENÍ jeho, na který má přístup! :X
Jinak, on tě poprosil aby jsi sem napsal, chudák fakt, už asi nemá argumenty a proto tě poprosil abys ho obhájil tak, abys napsal že už na tvůj účet přístup nemá... :roll:
Já, že nemám informace, prvně si něco zjisti a pak něco říkej, důvod banu pokud já vím jsem UVEDL!
Pokud bys náhodou nevěděl kde se toho dopátrat, tak tady máš odkaz http://mshost.cz/mta/?pg=banlist . :shh:

Prosimtě nehraj si na hrdinu který všechno ví, jelikož mi nic o stížnosti důša nepsal, a promiň mi ten důvod :/
Psát si může co chce, že ti napíše že má přístup neznamená že má, a to stim BANEM z mého účtu si první napsal ty ne? Napsal že mu udělá radost ti dát ban, ale nenapsal jak.

Edit: S mikim sem to řešil. Tak jsem si to heslo změnil.


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 23:15:15 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Dzejpi wrote:
Prosimtě nehraj si na hrdinu který všechno ví, jelikož mi nic o stížnosti důša nepsal, a promiň mi ten důvod :/
Psát si může co chce, že ti napíše že má přístup neznamená že má, a to stim BANEM z mého účtu si první napsal ty ne? Napsal že mu udělá radost ti dát ban, ale nenapsal jak.

Tak si máš prvně zjistit fakta, a nepsat něco co není pravda, ne?
Psát si teda rozhodně NEMŮŽE co chce! Na to jsou tu nějaká pravidla eh!
To sice nenapsal JAK by mi chtěl dát ban, asi usměvavě, kdo ví. A to mi prosim tě řekni jinej důvod jakým by mohl dát ban, když ani není admin? :wtf: :yawn:

Edit:
Dzejpi wrote:
Edit: S mikim sem to řešil. Tak jsem si to heslo změnil.

Tak jak psal Stylko, v pravidlech je psáno "okamžité odebrání práv", sice nevim proč to miki neudělal, ale pravidla jsou pravidla ne?

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Last edited by =R.aVe.N= on Sat 26. Oct 2013 23:17:33, edited 1 time in total.

Top
   
 

JP|^
PostPosted: Sat 26. Oct 2013 23:17:14 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Mon 12. Mar 2012 21:06:16
Posts: 243

Points: 757 753
Cash: $562 805
Možná to bral tak, že by mu udělalo radost aby si dostal ban.


Top
   
 

PostPosted: Sun 27. Oct 2013 9:59:13 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Tue 16. Oct 2012 15:39:06
Posts: 111
Ravene--> ty jsi nehorázný koště, už asi nevíš co psát tak píšeš furt tyhle sračk* :-))))!

___________________
Image
˙˙·٠•●[Đ][ů][š][a]●•٠·˙


Top
   
 

Lukanol
PostPosted: Sun 27. Oct 2013 11:22:47 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Fri 20. Jan 2012 21:01:26
Posts: 145

Points: 1 258 166
Cash: $83 854
Ježiši ... Další nesmyslná stížnost někoho kdo se cítí uraženě ...
=R.aVe.N= wrote:
Tak jak psal Stylko, v pravidlech je psáno "okamžité odebrání práv", sice nevim proč to miki neudělal, ale pravidla jsou pravidla ne?

Souhlasím .. Nějaké ty pravidla jsou tak by se měly dodržovat.

___________________
Je člověk, je problém. Není člověk, není problém. - Stalin


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Sun 27. Oct 2013 11:51:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Dzejpi wrote:
Možná to bral tak, že by mu udělalo radost aby si dostal ban.

Ale to jsou jen domněnky, proč to sem nenapíše ON ? Jak ty víš co tím mohl myslet?
A on jasně napsal, že když mu dám ban tak ho pak dostanu i já, nenapsal nic na způsob toho co tu píšeš ty, že by mu to jen udělalo radost...!
Dusa! wrote:
Ravene--> ty jsi nehorázný koště, už asi nevíš co psát tak píšeš furt tyhle sračk* :-))))!

Jistě, zase se do mě pusť, pro změnu teď s koštětem, pane bože... :lolno:
Já moc dobře vím co psát, a tyhle moje tzv. " sračk* " (který mimochodem nejsou pořád stejný, nevim kdes to vyhrabal) jsou mnohem pravdivější a lepšími argumenty než ty tvoje provokativní žvásty.

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz