It is currently Sat 05. Oct 2024 0:23:25

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 3 of 6  [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message

LazyFox83
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 20:31:56 
offline
Hlavní Administrátor
Hlavní Administrátor
User avatar

Joined: Thu 13. Oct 2011 18:32:25
Posts: 1625
Location: Dublin, Irsko

Admin Level: 5
Points: 1 581 548
Cash: $2 038 468
Menit se to trochu bude ale ne takto.

___________________
Ten nepodstatnej hlavni admin :D
Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 20:33:20 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
MIKI785 wrote:
Menit se to trochu bude ale ne takto.


Lepší něco než nic :3

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 22:45:13 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
OT:
Stylko wrote:
Ale vzhled táhne lidi, stylko lidi spíš odpuzuje:D

Stylko wrote:
Byl zde návrh, že servery se jmenují MSHOST nikoliv MIKI = stylko zapracoval na předělání :))

Rád o sobě mluvíš ve třetí osobě? :D

K topicu: A jak se to bude konkrétně měnit, když v AT je jenom pár grafiků a o nějakém designu nepadlo ani slovo? :wtf:

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 22:53:47 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Mr.RooT wrote:
OT:
Stylko wrote:
Ale vzhled táhne lidi, stylko lidi spíš odpuzuje:D

Stylko wrote:
Byl zde návrh, že servery se jmenují MSHOST nikoliv MIKI = stylko zapracoval na předělání :))

Rád o sobě mluvíš ve třetí osobě? :D

K topicu: A jak se to bude konkrétně měnit, když v AT je jenom pár grafiků a o nějakém designu nepadlo ani slovo? :wtf:


Namyšlenec no ;DDDD

Jo no, konkrétní věci by mě taky zajímaly.. :)

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 23:19:39 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Stylko, jsem rád že jsi se do toho opřel a zkusil si to. Já můžu udělat návrhy na všechny servery, včetně všech grafických prvků na serveru. Ale pojďme si říct pár faktů.

- Proč bych měl dělat grafiku na něco, kde o to momentálně není ze strany vedení zájem?

- Současnou grafiku, kdy bylo navrhnutí loga na nové www stránky serveru jsem udělal během pár minut, neboť to po mě MIKI chtěl rychle, aby to mohl zakomponovat jak jsem již zmiňoval do celého konceptu nových stránek - dokonce jsem dostal i takové menší zadání jak by mělo logo vypadat.

Vzniklo z toho nakonec tohle:
Image

- Pokud mě o to sám MIKI nepožádá, nehodlám připravovat žádnou novou grafickou podobu MSHOSTu.

- Dále nebudu dělat grafiku jen tak pro nic za nic, a jak už trošku vím jak to tu chodí - ani VIP jako odměnu za to co bych udělal nikdy nedostanu. Jaká je tedy pro mě motivace? Udělat něco pro server? Tak to pro mě není motivace, když na určitě věci MIKI sere - nebudu tedy dělat něco pro server, když se mu stejně nevěnuje žádná velká pozornost.

- Zhostil jsem se a vytvořil i novou podobu Facebook stránek MSHostu na této adrese: https://www.facebook.com/MSHost.cz?fref=ts, teprve až před měsícem se vlastně začalo to FB prezentovat - z mého hlediska jsem dělal zase zbytečnou věc. Ale právě ty FB stránky jsem dělal jen díky motivaci něco pro server udělat... Tu jsem díky tomuhle ztratil.

------------------

Takže ve výsledku, jsem schopný pro server udělat novou grafiku. Ale jen v případě, kdy mě o to sám MIKI požádá a kdy za odvedenou práci nedostanu jenom "díky moc". Mám toho momentálně sám hodně a to že bych udělal nějakou grafiku pro server, tak bych to dělal jen ve svém volném čase a ten si můžu zcela určitě využít daleko lepším způsobem, než abych dělal grafiku pro server a nic z toho mít nebudu.

Takže tak, jinak tvoje myšlenka je dobrá a logická. Dosud jsou servery tříděné podle barev, což jsem i udělal právě na FB. Bylo by fajn a i logickým krokem tak udělat i loga a prvky na serveru.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 23:26:35 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Ingnition wrote:
Stylko, jsem rád že jsi se do toho opřel a zkusil si to. Já můžu udělat návrhy na všechny servery, včetně všech grafických prvků na serveru. Ale pojďme si říct pár faktů.

- Proč bych měl dělat grafiku na něco, kde o to momentálně není ze strany vedení zájem?

- Současnou grafiku, kdy bylo navrhnutí loga na nové www stránky serveru jsem udělal během pár minut, neboť to po mě MIKI chtěl rychle, aby to mohl zakomponovat jak jsem již zmiňoval do celého konceptu nových stránek - dokonce jsem dostal i takové menší zadání jak by mělo logo vypadat.

Vzniklo z toho nakonec tohle:
Image

- Pokud mě o to sám MIKI nepožádá, nehodlám připravovat žádnou novou grafickou podobu MSHOSTu.

- Dále nebudu dělat grafiku jen tak pro nic za nic, a jak už trošku vím jak to tu chodí - ani VIP jako odměnu za to co bych udělal nikdy nedostanu. Jaká je tedy pro mě motivace? Udělat něco pro server? Tak to pro mě není motivace, když na určitě věci MIKI sere - nebudu tedy dělat něco pro server, když se mu stejně nevěnuje žádná velká pozornost.

- Zhostil jsem se a vytvořil i novou podobu Facebook stránek MSHostu na této adrese: https://www.facebook.com/MSHost.cz?fref=ts, teprve až před měsícem se vlastně začalo to FB prezentovat - z mého hlediska jsem dělal zase zbytečnou věc. Ale právě ty FB stránky jsem dělal jen díky motivaci něco pro server udělat... Tu jsem díky tomuhle ztratil.

------------------

Takže ve výsledku, jsem schopný pro server udělat novou grafiku. Ale jen v případě, kdy mě o to sám MIKI požádá a kdy za odvedenou práci nedostanu jenom "díky moc". Mám toho momentálně sám hodně a to že bych udělal nějakou grafiku pro server, tak bych to dělal jen ve svém volném čase a ten si můžu zcela určitě využít daleko lepším způsobem, než abych dělal grafiku pro server a nic z toho mít nebudu.

Takže tak, jinak tvoje myšlenka je dobrá a logická. Dosud jsou servery tříděné podle barev, což jsem i udělal právě na FB. Bylo by fajn a i logickým prvkem tak udělat i loga a prvky na serveru.


Popravdě, čekal jsem, že to nebudeš chtít dělat jen tak. V grafice se pohybuješ ve vyšších svérách, proto chápu, že za každou práci očekáváš nějakej motivační prvek v jakékoliv formě. Já to beru z jiné stránky. Dá se říct, že jsem v grafice pokračilý začátečník, či-li vlastně ani nemám právo si říkat o nějakou formu odměny. Motivací pro mě je to, že se to prostě jednoduše líbí :) Já jsem ochotnej to pro Mikiho udělat zadarmo, věnovat tomu čas, ale výsledek není takovej jako by byl od tebe. Navíc u spousty věcí vlastně ani nevím, jak na to( třeba tabulka pro topy, atp.).
Moji prvotní myšlenkou bylo spíš že bych to dělal já, a ty, jakožto odborník :D, by jsi mi pomohl. No postupem času jsem došel na to, že moje schopnosti tady už nestačí.

Takže to teďka záleží na Mikim. Jestli fakt bude ochotnej aspoň to VIP ti tam plácnout.
Samozdřejmě mojí strany jsem ochoten komukoliv pomoct, pokud to bude v mých silách :)

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Mon 28. Oct 2013 23:34:00 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 955 503
Jsem pro zlepšení vzhledů serverů.

Myslím si, že není problém nedostatku ochotných lidí, ale hlavně Miki. Pokud bude ochoten, tak proč ne? :)

Btw: Dala by se tam i zakomponovat volitelná barva nitra, kterou se snažím prosadit snad od začátku. Když už by se jednou měla ta viz. stránka udělat, tak proč jen něco. :)

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 

EpicFish
PostPosted: Tue 29. Oct 2013 0:29:09 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 05. Jan 2012 17:06:21
Posts: 820
Location: Karviná

Points: 660 651
Cash: $1 043 213
Když už stylko načal tabulku topů.. Mikimu jsem před zhruba měsícem poslal novou tabulku a on říkal, že ji aplikuje do týdne. Světe div se, po měsíci nová tabulka topů stále není...

___________________
Image

Důvod "demence" může dát jen opravdový "dement". Sulfan
este bi som dodal ze som uspesne smaturuval so slovencini. Sused_Karol

A další:
Spoiler: show
Image


Top
   
 

PostPosted: Tue 29. Oct 2013 14:07:33 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sun 23. Jun 2013 14:36:10
Posts: 214
Roote, přihoď sem skrýn těch tvých nových topů, abych veděl, jestli tamty topy mam pomlouvat xd


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Tue 29. Oct 2013 14:23:46 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
^M4TT3X# wrote:
Roote, přihoď sem skrýn těch tvých nových topů, abych veděl, jestli tamty topy mam pomlouvat xd


Rootova:
Spoiler: show
Image



Moje: (možná bych ani to "map" tam nedával) :3
Spoiler: show
Image

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 6  [ 52 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz