It is currently Wed 02. Oct 2024 4:44:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: DD....
PostPosted: Wed 06. Nov 2013 20:47:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Fretka wrote:
Niekoľko krát to tu už bolo spomenuté v návrhoch ale furt ste pridávali blbosti konečne by ste mohli vylepšiť DD.
- Skin na auto Cheetah (Napr ten čo má luk na svojej 4. DD mape je moc krásny)
- Skin na cesty
- Tabuľku top wins (top výhier hráča na mape)
- Vymazať zlé mapy....
- Urobiť žeby sa tá istá mapa mohla votnúť len napr. 5krát
- Zkrátit čas na čakanie ďalšiej mapy

1) Skin Cheetah - jak napsal SiFu, žádný skin, pouze modifikaci - přidat na model hlavně Secondary color aby i ti co hrají na DD měli o důvod víc si VIP zakoupit!
2) Skin na cesty - URČITĚ ANO, je to lehké udělat nejen script, ale i texturu, dělal jsem to i na našem klanovém serveru, představoval jsem si jak to je těžký, ale je to totálně lehké, takže to nezabere vůbec žádný čas, takže proč ne? :) (y)
3) Tabulka Top Wins na mapě - zrovna dneska jsem byl na jednom super serveru kde to maj fakt fajně udělaný a vzpoměl jsem si na to, že by to UŽ KONEČNĚ chtělo i na miki DD srv. aby byl další důvod tam hrát atd.!!! :thumbup: :thumbup:
4) Vymazat špatné mapy - bylo to mnohokrát slibováno, a myslím že jsme se toho snad nikdy nedočkali, chtělo by to staré časy, kdy se nonstop hráli tzv. Old DD Cross mapy 4EVER!!! Pořád je tu máme a pořád jsou nejlepší, tak proč ty hnusné napodobeniny na tyto mapy už konečně neodstranit, na DD je OPRAVDU HAFO map co se vůůůůbec nehrají, pořád se tam hrajou jen ty dobré old mapky(zaplať pánbů" za to).
5) Tak nebylo by to špatné, na DD bych řekl že to až tak potřeba není, protože tam je jak už jsem zmínil nespočet map, a když by nešlo votnout mapu znovu a na výběr by byli jen mapy co se doposud ani nehráli tak je to zase na nic, ale určitě omezení bych tam nějaký dal! + :
Ingnition wrote:
- s votováním souhlasím a rád bych to viděl na všech mapách - zvlášť na FunDD, kde by to mohlo vyřešit nepokoje ohledně neustálého hraní 7T či 5T

6) Možná na DD, tam to je dost dlouhé, na DM bych to ale určitě nezkracoval, tam to je dobré, přesně na to v klidu napsat /redo apod. :D Na FunDD to nejspíš nechat...

Fretka wrote:
Budem/e moc rad/i ak konečne niečo z týchto nápad pridáš miki :)

Za tímto názorem jsem i já, a doufám že už to tak KONEČNĚ jednou bude!

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: DD....
PostPosted: Mon 09. Dec 2013 21:11:01 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Quote:
6) Možná na DD, tam to je dost dlouhé, na DM bych to ale určitě nezkracoval, tam to je dobré, přesně na to v klidu napsat /redo apod. :D Na FunDD to nejspíš nechat...


/bind klávesa redo
příklad: /bind k redo
Zmáčkneš K, pokud jsi to nemyslel doslovně "napsat" tak sry, ale pokud to neznáš, usnadníš si práci odteď.

Souhlasím se vším kromě kromě skinů - ty na DD nemají co dělat a vote na DD - 5 sekund je dost málo. Tuším, že teď je 10 a je to přesně akorát, takže bych tento již dobře zaběhlý systém neměnil. Aspoň je čas se rozmyslet jakou mapu votnout (ikdyž každý dává většinou 9 :/), případně čas na krátkou přestávku.
Top wins na dané mapě tam ale fakt chybí, takže by se už mohlo přednostně brzy přidat.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

HomelessUkulele81
 Post subject: Re: DD....
PostPosted: Tue 10. Dec 2013 18:09:42 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Lanc1 wrote:
Quote:
6) Možná na DD, tam to je dost dlouhé, na DM bych to ale určitě nezkracoval, tam to je dobré, přesně na to v klidu napsat /redo apod. :D Na FunDD to nejspíš nechat...


/bind klávesa redo
příklad: /bind k redo
Zmáčkneš K, pokud jsi to nemyslel doslovně "napsat" tak sry, ale pokud to neznáš, usnadníš si práci odteď.

Souhlasím se vším kromě kromě skinů - ty na DD nemají co dělat a vote na DD - 5 sekund je dost málo. Tuším, že teď je 10 a je to přesně akorát, takže bych tento již dobře zaběhlý systém neměnil. Aspoň je čas se rozmyslet jakou mapu votnout (ikdyž každý dává většinou 9 :/), případně čas na krátkou přestávku.
Top wins na dané mapě tam ale fakt chybí, takže by se už mohlo přednostně brzy přidat.

:roll: Bože ... jasně, že jsem myslel NAPSAT /redo, jinak bych tam asi nepsal "za tu dobu si v klidu můžete NAPSAT příkaz "/redo"... :silent:
Tam nejde o čas kdy už je spuštěné VOTE, ale o ten ČAS JEŠTĚ PŘED VOTE (TEN ČAS JEŠTĚ NEŽ SE SPUSTÍ VOTE a to je na DD tuším nějakých 10 vteřin (na DM asi 5 s. -tj. ten nádherný čas za který si v klídku stihnete NAPSAT /redo) )! :eh:
BTW. tohle téma už je tu nějakej pátek, sice není uzavřené takže ho můžeš komentovat, ale bylo to zbytečný, protože se z toho stejně ANI JEDEN NÁVRH nezrealizuje... :)

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

eX.Lanc1
 Post subject: Re: DD....
PostPosted: Tue 10. Dec 2013 22:14:51 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Proto jsem to téma znovu otevřel, protože ty věci na DD stále nejsou. V tom případě je zbytečné psát jakékoliv náměty ? Jen jsem to chtěl připomenout, aby se na to úplně nezapomnělo. Vím, že na to MIKI asi nemá čas ani náladu, ale chápu to, jen budu rád, když to někdy zrealizuje.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz