It is currently Sun 06. Oct 2024 6:26:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

Měl bych dostat šanci?
Poll ended at Sun 17. Nov 2013 23:58:06
Ano 57%  57%  [ 24 ]
Ne 43%  43%  [ 18 ]
Total votes : 42
Author Message

eX.Lanc1
PostPosted: Wed 27. Nov 2013 1:11:41 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Thu 21. Nov 2013 1:29:38
Posts: 224

Points: 89 575
Cash: $11 932
Přesto, že jsi to ukončil, zde napíšu. Na to, jakou práci sis dal s žádostí, tam máš dost chyb, minimálně 5 jsem jich našel, ale to jen tak na okraj. Rozhodně se nerozhoduju podle žádosti, ta by měla být brána jako vedlejší a ne jako tady pár lidí píše, že tě nemají rádi, ale vyhrál sis s žádostí a dali by ti ANO jen proto, že jsi schopen sepsat smysluplný text. Rozhodl jsem se ti dát také ANO, za tvým úsilím je vidět, že adminem být chceš, což může mít pozitivní vliv. Souhlasím z velké části s tím, co napsal BlackTwoOo, takže server by určitě kvalitnějšího admina potřeboval. Zaznělo tu také, že jsi náladový a sám jsi trošku přiznal, že jsi namyšlený, což se místy v tvé žádosti trošku potvrdilo, ale podle mě by sis minimálně tu šanci být adminem zasloužil, nevidím důvod, proč ne. Časem uvidíme, zda to byla chyba nebo ne.

___________________
=FoX= forever and ever ...

http://fox-mta.eu/


Image


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Thu 28. Nov 2013 20:03:19 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Stylko wrote:
Anketa byla ukončena!

Celkový počet hlasů:
24 ano : 18 ne
Po odečtení "fake" hlasů:
24 ano : 15 ne


Tímto tedy prosím o konečné vyjádření hlavních administrátorů.
Všem děkuji za hlasy ať negativní či pozitivní. Děkuji.
Váš ~{stylko


A po 20. letech usilovného čekání přistál na Zemi mimozemštan a všechny nás pozabíjel. Takhle to asi skončí, pokud vše bude pokračovat tak, jak má. Každý den je alespoň jednou hl.administrátor online na fórku - kouká na písmenka? Asi 3x jsem tento topic "spamovat" i na skype, aby se to uzavřelo - odpověď?
Quote:
[23.11.2013 11:54:20] Netahlo^^: právěže jsme to řešili
[23.11.2013 11:54:38] ~{stylko: a co?
[23.11.2013 12:02:35] Netahlo^^: vetšina říkala, že si máš počkat na nábor, že takhle by si každý mohl udělat topic apod.. že jsi někdy v poho a někdy ne, že jsi měl taky dost šancí a podobné

A tohle znamená, že budu dalších 10 let čekat, než se otevře nábor, ikdyž adminů je pod 25. To znamená, že tenhle topic se nezamče - pokud teda bude zamítnut. To znamená, že jsem vlastně uplnej debil, že jsem to nemusel ani psát, protože reakce nebude vlastně žádná. Anketa je na co? Hezký čárečky no.
blik cvak do hlaviček ;)
btw. Lanci tady najde minimálně 5 chyb, takže mne předem omluvte.

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Thu 28. Nov 2013 21:17:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
To že se tvá žádost "zamítla" z důvodu toho, že není otevřený nábor neznamená, že tu hned na nás musíš vyjíždět. Pravidla už jednoduše takhle daná jsou a pokud se něco někomu zamítne právě kvůli pravidlům, jak potom může jako člověk takhle vyvádět? Jednoduše není nábor otevřen a tudíž si MUSEL počítat s tím, že by žádost mohla být uzavřená a zamítnuta. Potom ti je nějaká anketa opravdu u zadku, protože nevím kde jsi vzal fakt že se rozhoduje jen čistě podle ankety. Promiň, ale to co tady teď předvádíš mě nyní utvrdilo v to, že je vlastně dobře že si do AT nebyl přibrán. Tohle chování fakt zbožňuji... Egoistický člověk napíše žádost a když se mu zamítne, tak už je z toho zesranej. Nic proti drahý Stylko...

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

sir.stylko
PostPosted: Thu 28. Nov 2013 21:24:55 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Fri 13. Jul 2012 16:06:01
Posts: 547

Points: 1 991 609
Cash: $34 149
Ingnition wrote:
To že se tvá žádost "zamítla" z důvodu toho, že není otevřený nábor neznamená, že tu hned na nás musíš vyjíždět. Pravidla už jednoduše takhle daná jsou a pokud se něco někomu zamítne právě kvůli pravidlům, jak potom může jako člověk takhle vyvádět? Jednoduše není nábor otevřen a tudíž si MUSEL počítat s tím, že by žádost mohla být uzavřená a zamítnuta. Potom ti je nějaká anketa opravdu u zadku, protože nevím kde jsi vzal fakt že se rozhoduje jen čistě podle ankety. Promiň, ale to co tady teď předvádíš mě nyní utvrdilo v to, že je vlastně dobře že si do AT nebyl přibrán. Tohle chování fakt zbožňuji... Egoistický člověk napíše žádost a když se mu zamítne, tak už je z toho zesranej. Nic proti drahý Stylko...


Asi si to špatně pochopil -,-. Toto bylo kvůli tomu, že NIKDO NEBYL SCHOPEN mi vlastně říct, jestli je to zamítnuto. Všichni furt jedou v tom, že je to proti pravidlům, že mě nepříjmete, ale napsat to jako konečný a PLATNÝ verdikt? To asi nejde,že?
A promiň, že "vyjíždím". Po dobrým to nešlo, tak musím takhle, jiná cesta není. A čekat na to, až se to zamluví a nikdo nebude vědět nic, to fakt nemám zapotřebí.

___________________
FACEBOOK
INSTAGRAM
WEBPAGE


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Fri 29. Nov 2013 10:07:23 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 589
Cash: $2 947 553
I přes anketu, která dopadla kladně pro Stylka, tak musím říct, že AP nedostaneš.
Kvůli principu. Kdyby si takhle každý podal žádost a udělal anketu a skončila by pro něj kladně, tak to neznamená, že by měl dostat admina. U tebe se názor každého liší. Někdo s tebou problém nemá, někdo říká, že jsi někdy v pohodě a někdo že nejsi.
Počkej si na nábor. :) Určitě budeš mít šanci.
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 3 of 3  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz