It is currently Sun 06. Oct 2024 20:25:03

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 2  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 3:11:11 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Zdravím!
Již delší dobu přemýšlím nad tím, že bych rád zase natočil nějaké to video - osvěžil si střih a editaci herního videa které jsem už nedělal sakra dlouhou dobu. Původní video mělo obrovský ohlas (přes 1 500 shlédnutí) a již je tomu více jak 2 roky, kdy jsem jej vytvořil a publikoval. Je to sakra dlouhá doba a stále si myslím, že nám krásně připomíná nějakou tu historii z období roku 2011.

Pokud nevíte o jaké video jde (a nějakým způsobem jste jej ještě neviděli), můžete se na něj podívat buďto zde a nebo na tomto odkazu: http://youtu.be/rA9mPow8SeA



Chtěli by jste se zúčastnit natáčení?
Moje otázka zní, zda by jste tu aspoň 10 lidí měli zájem zúčastnit se natáčení. Bude se jednat jen o pár scének na několika náhodných DD mapách. Očekávat budu od vás naprosto klasické hraní DD, jako by se nic nenatáčelo. Já budu mít vrtulník a celé to budu zachytávat pomocí jeho. Jedná se o tzv. počáteční snímky, které zároveň ale asi nejspíš budu i promítat v průběhu videa. Ale jde mi hlavně o ten začátek. Pak nejspíš i nějaké snímky na konec celého videa, ale to ještě uvidím zda do toho budu tyto snímky zakomponovat - možná konec vymyslím trošku jinak. Prakticky půjde o něco podobného, jako je začátek u původního videa. Jen to bude trošku lepší :) Natáčení by mělo probíhat na našem SAM serveru, protože nemám zájem tím jakkoliv narušovat hraní na MIKI serverech a bude to z možných východisek nejlepší řešení. Proto se Vás ptám touto cestou, jinak by to bylo vlastně jedno.

V jakém duchu se ponese druhý díl tohoto videa?
Popravdě ještě název moc nemám vymyšlený, ale i toto video chci věnovat klanu SAM a celé česko-slovenské komunitě. Vzhledem k tomu, že klan SAM již není v takovém silném aktivním počtu jako v době točení prvního videa, vůbec to nevadí. Nemám v plánu to celé točit jen o klanu SAM, jak jsem psal - i toto video bude pro komunitu. Minulé video bylo natáčené na konkurenčním českém serveru, který již samozřejmě z dnešního hlediska je v jiném stavu než tehdy. Nyní se video bude odehrávat na všech MIKI serverch. Tedy jak DM, DD, Shooter tak i Race. FUN vynechávám z toho důvodu, že to moc do česko-slovenského MTA nepatří. Na všech serverech budu natáčet náhodně a nebudu to nijak předem oznamovat. Takže zcela jistá šance aby jste se uviděli ve videu je zúčastnit se natáčení pro základní snímky. Stejně jako u původního videa vypíšu i zde všechny hráče, které byli aktuálně při mém natáčení na serveru. A vzhledem k tomu, že chci video věnovat naší komunitě, vypíšu zde pouze český a slovenský hráče. Cizí etnika již psát nebudu, neboť to nemá smysl. Taktéž bude video tentokrát kompletně v češtině (popisky apod.). Zároveň se poučím z chyb a video již nebude tak tmavé (velkou vinu na tom má i formát videa, do kterého jsem jej renderoval). Chci jej udělat ještě více epičtější než je původní a daleko lépe propracované. Doufám, že i nové video bude mít tak velký úspěch a že si i za dva roky budeme moct vzpomenout, jaká to komunita tehdy byla. Zároveň nevím, zda bude název videa takto finální

Na závěr
Kdo bude mít tedy zájem zúčastnit se natáčení, napište to sem. Pokud máte nějaké nápady, co by se mohlo do videa vložit či co bych tam měl zmínit atd., budu rád když to také napíšete. Na tomto videu mi bude hodně záležet, protože u MTA jsem proseděl téměř 7 let a chci, aby to za to stálo. Opravdu nevím, kdy video bude dokončené - chci si na tom dát záležet a natáčení všech materiálů bude probíhat průběžně tak, aby se na videu zobrazilo co nejvíce hráčů. Z pochopitelného hlediska nemohu do videa vtěsnat kompletní komunitu registrovaných hráčů na MIKI serveru - takže kdo chcete mít napsaný nick ve videu, choďte na server když tam budu já :D Ale moment od kdy začnu na serverech natáčet a budu tam, oznámím předem zde na foru v tomto topicu. V tom momentu vždy když budu na serveru, tak je možnost že můžu cokoliv natočit. Zároveň i zde ukončím své natáčení, jak budu mít dostatek natočeného materiálu.

Budu tedy rád za každé nápady či za vaši účast na prvním natáčecím dni, který bych pravděpodobně uspořádal na našem SAMáckém treninku, který probíhá každé pondělí od 20:00 (takže teoreticky by to mohlo být už 16.12.2013). Každopádně přesný datum a čas kdy by natáčení probíhalo bych opět včas předem informoval zde.

Děkuji a těším se na spolupráci! :)

////////////////////////////////////////////////////
Mimo jiné, na tomhle mém videu lze vidět práce právě s helikoptérou. Díky ní lze provést daleko atraktivnější záběry, než kdyby jste používali kdejakou kameru s trhanými záběry (neboť myší nelze udělat tak plynulé pohyby jako u helikoptéry: https://www.youtube.com/watch?v=shhXmBh-c38
////////////////////////////////////////////////////

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

JP|^
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 8:15:24 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Mon 12. Mar 2012 21:06:16
Posts: 243

Points: 757 753
Cash: $562 805
Je script kde si nastavíš souřadnice a podle nich se kamera pohybuje. Používá to dost lidí co natačejí mapy na MTA :)


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 11:21:27 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Rád se přidám, ale mám otázku.
Jestliže je to SAM - The movie 2 neměli by tam hrát roli jenom hráči SAMu ?

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 14:17:07 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Dzejpi wrote:
Je script kde si nastavíš souřadnice a podle nich se kamera pohybuje. Používá to dost lidí co natačejí mapy na MTA :)

Vím že na to je script, ale upřímně je to u takového videa nepraktické a k ničemu. Tohle je něco jiného než natáčení své vytvořené mapy... Tady je potřeba mít k tomu ten efekt plynutí (které také není geniální jako v případě scriptu) a to tvoří tu správnou atmosféru... Navíc potřebuji interaktivitu a to mi předem definované souřadnice neumožní :) Plus by to bylo zbytečně komplikované :D


Mokrajn wrote:
Rád se přidám, ale mám otázku.
Jestliže je to SAM - The movie 2 neměli by tam hrát roli jenom hráči SAMu ?

Jak jsem psal, je to SAM movie, ale i první video bylo o komunitě - spíš ten název jen vypovídá, že je to jako by od SAM celé to video. Ale také jsem psal, že název nemusí být takto finální ;) Pokud by měl někdo nápad jaký název, klidně pište.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

SakY!#:3
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 16:06:20 
offline
'Monster Truck'
'Monster Truck'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:07:18
Posts: 346

Points: 942 594
Cash: $7 997
Taky bych se rád zúčastnil, ale problém je v tom, že jsem DM player :)

___________________
CybN| !


Top
   
 

Nik^
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 17:22:26 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:39:14
Posts: 444
Location: Domov :D

Points: 1 062 341
Cash: $1 508 041
Taky bych se rád přidal :)

-Nik23

___________________
Black::.Nik^
Image
Long road so far.
Bulls| Blue Bulls
M@sterS|
=BOSS= Like a BOSS
Black::.Scorpions


Top
   
 

DwarpH
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 17:47:53 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Sat 05. Oct 2013 17:39:57
Posts: 176

Points: 2 101 364
Cash: $10 649
Taky bych přišel,ale jsem Shooter hráč ;)

___________________
Spoiler: show
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 17:59:26 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Lidi, absolutně nezáleží jací jste hráči. Je to úplně jedno, tam mi jde jen o záběry. Nechci po vás žádné herecké výkony :D Do hlavního příspěvku zítra udělám seznam, s kým tedy můžu počítat.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Cell99
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 18:41:58 
offline
'Sultan'
'Sultan'

Joined: Mon 11. Mar 2013 23:40:22
Posts: 436

Points: 3 574
Cash: $14 460
Ja bych se taky rád pridal :)


Top
   
 

MaTysk*
PostPosted: Wed 11. Dec 2013 18:44:09 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 02. Jun 2012 12:15:52
Posts: 667
Location: Vranov nad Topľou

Points: 1 144 002
Cash: $152
Tiež sa rád pridám :) Je to naozaj dobrý nápad :)

___________________
„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“
Jan Werich


Myslíš si, že som namyslený? Ale veď ja predsa nemôžem za to že som najlepší.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 2  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz