It is currently Thu 03. Oct 2024 12:18:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic  Post a reply   Page 1 of 2  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

Black::.CzDaV3
PostPosted: Mon 24. Feb 2014 16:47:53 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 511 210
Ahojda všichni. Já vím že to sem asi nepatří, jen se mě furt většina z vás neustále ptá a mě už to nebaví stále dokola odpovídat. Navíc nikdo moc neví pravý důvod mého opuštění týmu, tak mě napadlo, že to rovnou shrnu a napíšu to sem a doufám že to snad nikomu nebude vadit.

Jak určitě víte, 21.11.2011 jsem založil tým Black Scorpions se záminkou vytvořit tým mezi přáteli a po jejich boku na Cz/Sk MTA scéně vyhrávat zápasy... Moje aktivita však upadla na bod mrazu a já přestal MTA hrát... Vrátil jsem se teprve na podzim roku 2013 kdy jsem se pokusil Black znovu rozjet na pořádnou úroveň. Vytvořil jsem nový (z mého hlediska mnohem lepší) web, aby jsme měli informace a důležité věci co se týče klanu pohromadě, vytvořil jsem tréningový plán, sestavil CW tým a mnoho dalšího... Snažil jsem se z klasického MTA týmu udělat eSport tým a tak jsem rozšířil své obzory do her například CS:GO, Battlefield 3, League of Legends a další, o kterých jsem přemýšlel... Samozřejmě všechno nemůže táhnout jediný člověk a proto vedení celého týmu se skládalo z 8 členů. Já měl na starost celkový běh týmu a veškeré záležitosti mimo něj (reklamy, spolupráce atd...), RooT s Deadmanem se starali o vnitřní záležitosti v MTA týmu. Dále tam máme Netahla a Taze, kteří zastupují pozici ACL, tudíž převážně stejné pravomoce jako RooT s Deadem. A v poslední řadě je zde Lax, Sifu a Buke kteří zastupovali pozice Leadra squadu. Tudíž 8 hráčů kteří se mají starat o běh klanu a myslím si, že i když by polovina z nich vypadla (byli by OFF tudíž mimo dění v týmu), stále zůstávají 4 hráči, kteří stoprocentně tým v normálním chodu nějakou dobu udrží. Prosím, vypadl pouze jeden hráč z celého vedení (mluvím teď o sobě) a zbylí hráči z vedení nebyli schopní udržet klasický běh týmu. Já byl mimo něco přes týden a nikdo se nedokázal držet klasického plánu který jsem pro Black sestavil. Tréningy, omluvenky za neaktivitu a tak dále. Jediný kdo se mnou komunikoval v rámci možností byl Buke, který mě ovšem informoval pouze o momentálně probíhajícím Race turnaji, který pořádá tým =FoX=. A díky tomu se dostávám třeba k poslednímu zápasu v tomto turnaji, který dopadl otřesně a nemluvím o našem score, to čert vem. Ale aby na předem domluvený zápas, který je mimochodem domluvený už více jak týden, došel z celého vybraného týmu pouze jeden jediný hráč a ty ostatní museli zaskakovat hráči kteří o turnaji pomalu nic neví a ani Race nehrají, si myslím že je to dosti ostudná reklama pro tým a svým způsobem i pro turnaj. Další věcí nechci napadat či urážet nijak Sifua, ale za ten měsíc či více co jsem přibral do Black DD Squadu hráče z týmu HF, jsem neviděl snad žádnou aktivitu z jeho strany v případě vedení týmu. Žádný tréning, zápas nic takového, pouze příjmy nebo vyhoď... Nechci tě tímto Sifu nějak napadat, ale bohužel je to tak.

Já chápu že MTA a celý tým je prostě jenom hra a není to reálný život, netvrdím opak. Ale já tým založil s úmyslem udělat dobrý a kvalitní tým a ze svého reálného života jsem věnoval dost času a úsilí abych něco vybudoval i když pouze virtuálně, a opravdu se mi nelíbí že na to ostatní tvrdě serou! Také už jsem chtěl delší dobu vypadnout z vedení a hrát pouze jako člen. Nestarat se o běh týmu a tak dále... Tým =FoX= se mi líbil a tak jsem zkusil napsat Mokrajnovy, který je Leader Shooter squadu, jestli by byla možnost hrát za ně a on mě přijal.

To je vše přátelé co bych chtěl k tomu říct. Máte li otázky, rád na ně odpovím zde...

___________________
Image


Top
   
 

SiFucz*
PostPosted: Tue 25. Feb 2014 15:55:10 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 15. May 2012 21:16:37
Posts: 1172
Location: !!! SÚKROMNE !!!

Points: 815 896
Cash: $314 822
No takže priznávam sral som na DD tým nebral som členy a pod. ale prichádzam zo školy o 16:00 a po strávení pri učení a potom posilka o 20:00 mal pokoj ale bol som taký unavený že jedine som sa dokázal hodiť na posteľ a zobudiť na druhý + ešte oslava 18stky ktorá sa pretiahla na 2 víkendy ma úplne dorazila .... Preto som výslovne požiadal Luka aby ma zastúpil v riadení DD teamu ale ten ako vidím tiež nebol akosi aktívny takže je zas moja chyba lebo som nevybral vhodného kandidáta takže sorry ..... Ohľadom tých tréningoch tak tie sú už zorganizované na každú sobotu vo večerných hodinách ale teba som nemohol zastihnúť takže som ti to oznámiť nemohol za toto tiež sorry..... A zápasy no to je tiež moja chyba zápasy by aj boli ale pretože my poslednou dobou blbol net (ping 200-1000) tak sa zápasy len odkladali tiež moja vina sorry .....

___________________
MIKI785 wrote:

Login Panel byl kompletně předělán. Není zde žádné nepotřebné pozadí a bug s kamerou která někdy byla namířena na jiného hráče ikdyž jste byli naživu byl opraven.

Image

Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 25. Feb 2014 16:47:15 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Dav3, měl jsi jít k nám... :D Bohužel, mrtvá liška je dobrá liška! :D Jinak k tématu, pokud byl Black tvým počinem, měl jsi s aktuální situací taky něco udělat, ne od něj odejít - tzn. že veškerý čas investovaný do klanu jsi hodil za hlavu. Já jsem v SAM 8 let, touhle cestou prošlo spousta problémů (jeden velký problém započal s liškama FoX), ale nikdy by mě nenapadlo kvůli tomu opustit klan s tak obrovskou historií a potenciálem. Podle mě jsi udělal blbost a velkou chybu, ale je to tvé rozhodnutí... ;)

Attachment:
1525280_498059956981191_807083157_n[2].jpg
1525280_498059956981191_807083157_n[2].jpg [ 77.68 KiB | Viewed 14726 times ]

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Tue 25. Feb 2014 19:47:08 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 086 695
Je to off-topic, ale...
Ingni, tu připomínku s mrtvou liškou sis mohl odpustit

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Tue 25. Feb 2014 20:15:35 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Erosion wrote:
Je to off-topic, ale...
Ingni, tu připomínku s mrtvou liškou sis mohl odpustit

Já to jako připomínku nepovažuji, já to beru jako fakt... :D Můj názor na FoX nezměníš, byť konkrétně s tebou a s Dav3 nemám žádný problém. Jestli je nějaký klan u kterého nemám problém mu za chování vůči mě (ale i ostatním) dát permanentní ban, tak je to právě FoX. Například hráč "pusinka" si o to už silně koledoval (ale po včerejšku se zdá, že už se uklidnil). Takže já o FoX nikdy mluvit slušně a hezky nebudu, to ode mně nečekej ;)

//PS: Sry za OT :)

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Wed 26. Feb 2014 3:00:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Ingni, ty musíš prostě všude nenápadně připsat, že SAM je velice proslulý klan s tradicí a již slaví 8let a blablabla :D :D (žij přítomností :P :D) Viď? xDD
:D

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

Black::.CzDaV3
PostPosted: Wed 26. Feb 2014 3:14:03 
offline
'Jester'
'Jester'
User avatar

Joined: Wed 02. Nov 2011 23:47:18
Posts: 162
Location: Holand - Assen

Points: 509 598
Cash: $2 511 210
Sifu, já si myslím že jsem to s Black už nějakým způsobem vyřešil a to co jsi napsal vyznělo tak, jako by jsi za vše mohl ty... Není to pravda!... Ano, sice se pár věcí dos*alo, ale prostě hold to se stává... S tím že jsi mě nemohl zastihnout ti musím oponovat, protože i od toho byl na webu systém soukromých zpráv, který jsi už využil a sám si mi psal... :) Ale kašlem na to... Já Black přeji hodně úspěchů do budoucna a s Rootem jsem domluvený na jakékoli pomoci.

Btw Ravene?... Já být tebou tak mlčím, neboť vlastně platíš útratu... :D

___________________
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Wed 26. Feb 2014 13:44:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
=R.aVe.N= wrote:
Ingni, ty musíš prostě všude nenápadně připsat, že SAM je velice proslulý klan s tradicí a již slaví 8let a blablabla :D :D (žij přítomností :P :D) Viď? xDD
:D

Víš co je na tom nejlepší? :D Že to všechno je pravda... :D Takže proč to nenapsat... ;) Navíc jak píše Dav3, platíš útratu tak pomlč :D

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Seeky
PostPosted: Thu 27. Feb 2014 7:47:44 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Sat 22. Feb 2014 13:18:44
Posts: 141
Location: Prešov

Points: 2 725 734
Cash: $2 974
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

___________________
Softer#

My history : Black::. ~> oT// ~> [S1ns] ~> pA*



Som Softer nie Seeky !


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Fri 28. Feb 2014 15:42:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Ingnition wrote:
=R.aVe.N= wrote:
Ingni, ty musíš prostě všude nenápadně připsat, že SAM je velice proslulý klan s tradicí a již slaví 8let a blablabla :D :D (žij přítomností :P :D) Viď? xDD
:D

Víš co je na tom nejlepší? :D Že to všechno je pravda... :D Takže proč to nenapsat... ;) Navíc jak píše Dav3, platíš útratu tak pomlč :D

Možná to pravda je, ale ty jsi pořád ten trapný co to všude píše a chlubí se s tím i když už to několik let moc nikoho nezajímá... :D
BTW. tak přijeď ne ...

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 1 of 2  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz