It is currently Tue 24. Sep 2024 15:23:09

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

-HF-Erosion
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 1:10:08 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 036 695
Já klidně napíšu to "nesmyslné přirovnání", co jsem dával jako příklad, protože se za to nestydim

Erosion wrote:
teď to přeženu, ale v principu je to to samý, pravidla jako pravidla

když někdo někoho zabije a ty to budeš vědět, ale neřekneš to policii, která na to pak příjde, tak zavřou jeho i tebe za maření vyšetřování a takhle by to snad mělo bejt všude ne?


Ingnition wrote:
Dost mě fascinuje, že se Erosion nechal slyšet od Stylka, který je vždy pro každou špatnost a on ho ještě poslechne a dá mu ban na týden za něco, co neudělal a hlavní viník samozřejmě je v pohodě - ale odnese to úplně nevinný hráč.

Každopádně chybu udělá každý, jen je potřeba si jí přiznat.


Ptal jsem se v admin chatu a všichni měli možnost napsat názor, to že se ozval jen stylko není moje věc. Dal jsem na radu admina, který je v AT dýl než já. Kdyby Wizard řekl, kdo spamoval, tak by to odnesl viník a my tu teď nemuseli psát příspěvky k tomuhle topicu, protože si prostě myslim, že takovýhle hrubý prohřešky by si neměli hráči nechávat pro sebe, pokud chtějí aspoň trochu pomoct serveru a AT. Takže si opravdu nemyslim, že jsem udělal chybu.

Ingnition wrote:
MIKI jasně řekl, že se za to dává prvně kick pak ban. FAKER JE ZÁVAŽNÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL.


Promiň, ale tohle je blbost. Jak může být faker závažný porušení pravidel, když je za to nejdřív kick a pak ban MAXIMÁLNĚ na týden. Nezapomeň, že jsou tu i pravidla, za jejich porušení se dává perma. Pokud by mi někdo neřekl, kdo je faker, tak bych mu ban nedal, protože to prostě není tak hrozný přestupek a škodí maximálně hráči / klanu a né celému mshost. (vyjímka pokud by někdo fakoval mikiho / Netahla)

Takže závěrem bych jen zopakoval, že si nemyslím, že bych udělal něco špatně. A ani mě nepřekvapuje, že tu obhajuje Wizarda i neaktivní půlka SAMu, když dostal ban on nejhoršího vyvrhela, zlosyna Erosiona z FoX.

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

Nik^
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 9:24:40 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:39:14
Posts: 444
Location: Domov :D

Points: 1 062 341
Cash: $1 508 041
Tady v této žádosti se musím zastat Wizarda. Je sice pravda že co není v pravidlech, neznamená že to je povoleno, ale banovat za to že nechtěl donášet na jiné hráče a ještě k tomu na týden se mi zdá opravdu přehnáné. Když už tu máte ty přirovnání, tak jak řikal Ingni zní to jako komunismus. Nebude donášet tak ho pošlou např. do konc. táboru (ano vím hloupé přirovnání, ale jinak se to říct nedá).

___________________
Black::.Nik^
Image
Long road so far.
Bulls| Blue Bulls
M@sterS|
=BOSS= Like a BOSS
Black::.Scorpions


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 9:53:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Ja uz se k tomu dal vyjadrovat nebudu. Nema to smysl. Neaktivni pulka SAMu? To ze nehraji na miki neznamena, ze jsou neajtivni. Fakt se smeju, jak vam dosli argumenty tak se zacinate srourat a hnipat do veci, ktere jsou uplne mimo. Mimochodem, jestli beres 5 minutove prohhozeni par slov v admin chatu jako reseni situace, tak to klobouk dolu...

Tenhle ban je naprosta zhovadilozt a blbost. Doufam, ze ma MIKI nebo Netahlo zdravy rozum - necht to rozhodnou.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 10:03:56 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 587 944
Erosion wrote:
Kdyby Wizard řekl, kdo spamoval, tak by to odnesl viník a my tu teď nemuseli psát příspěvky k tomuhle topicu, protože si prostě myslim, že takovýhle hrubý prohřešky by si neměli hráči nechávat pro sebe, pokud chtějí aspoň trochu pomoct serveru a AT.


To bych asi neměl, ale taky nemusím. Kdyby jsi toho dotyčného znal tolik let co já tak by jsi taky postupoval stejně. Rozhodně si nechci podělat naše přátelství jen tím, že budu bonzovat a lézt do prdele AT. A ještě, myslíš si, že zrovna já chci pomoct serveru a AT? Když tam v postatě ani nehraju? A když odmítnu, mám BAN?

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 11:16:55 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 036 695
Já furt nechápu, proč sem furt taháte komunismus, když ho ani jeden z nás nezažil :D a pokud vim, tak krytí "zločinu" se trestá i ve všech demokratických zemích. Tak nevidim důvod netrestat to i na mshost, když reklama je jedno nejzávažnější porušení pravidel.

Ingnition wrote:
Fakt se smeju, jak vam dosli argumenty tak se zacinate srourat a hnipat do veci, ktere jsou uplne mimo.


Já jsem argumenty napsal v prvním příspěvku a to s tou neaktivní půlkou SAMu už byl jen dodatek. Jen jsem napsal, že když dostane člen klanu SAM ban od člena klanu FoX, tak je tu hned Sulfan, který o fórum už ani nezavadí, když poslední jeho příspěvěk je z listopadu 2013 :D

A jak jsi řekl, necháme to na vedení

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Fri 11. Jul 2014 12:32:00 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 965 503
Erosion wrote:
Já furt nechápu, proč sem furt taháte komunismus, když ho ani jeden z nás nezažil :D a pokud vim, tak krytí "zločinu" se trestá i ve všech demokratických zemích. Tak nevidím důvod netrestat to i na mshost, když reklama je jedno nejzávažnější porušení pravidel.
Myslí se tím, že donášení byla hl. záležitost minulého režimu. Ano krytí se trestá i v zemích, kde je demokracie (viz. příklad s vraždou), ale musíte si uvědomit, že toto je hra a po nikom nemůžeme chtít aby donášel. Toto bylo za komunismu. - Tím neříkám, že porušování pravidel a krytí kamaráda je správné, ale trestat ho za to si myslím, že je nesmysl.

W!z@rDovi dám UB. Jediný co mu můžu doporučit, tak ať důrazně domluví kamarádovi.
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz