It is currently Tue 01. Oct 2024 15:31:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message

 Post subject: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 0:04:05 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Vaše jméno: Honzííík

Nick: Bewas_

Předchozí nicky: Pamatuji si jen D][win

Věk: 15 (8.2.1999)

Points: Mám 600.000 points

PlayTime: Na herních serverech mám odehráno: 35.000 minut (24 dní + 3 hodiny)

Login: Bewas

Zkušenosti s AP: 8.2.2013 Jsem byl poprvé administrátor na MIKI serverech, poté někdy v květnu, čili zkušeností mám s AP hodně ;)

Skype: jan.beranek9

Proč bychom měli vzít zrovna Vás do AT?: Kde bych začal, asi o mé povaze. Jsem velmi moc spolehlivý, rád si posedim nad MTA a rád s někým pokecám. Moje znalost MTA a GTA je na dobré úrovni a hlavně znám MIKI servery. Mám přehled o tom, co se zrovna děje a často chodím na webové stránky, kde zjišťuji novinky, pomáhám a řeším problémy ostatních hráčů. Jak už bylo výše řečeno, skvěle si poradim s admin tabulkou, kterou jsem měl vždy v malíku. Můj pravopis ? Myslím si, že toho se nemusíte obávat, protože umím opravdu dobře česky, skvěle zas ne, ale šprt fakt nejsem a chvalitebný v 9. třídě mi opravdu stačí (jo je pravda, že možná se ta chybka někdy najde). Také se dorozumím cizími jazyky (angličtina a trochu němčina, kterou ovšem na MIKI snad nepotřebuji), anglicky dokážu přeložit větu a složit větu, to by mi snad stačilo. Jsem aktivní, ale v létě zas tak ne, jedině večer, přeci už jen mi není 12, abych byl pořád doma a nejezdil nikam s kámošema. Taky mám teď brigádu, 2-4 hodinky denně. Možná budete chtít vzít ty aktivnější hráče, ale můžu Vás ujistit: "Když něco dělám tak to stojí za to !" I když jsem si to pěkně zkazil, jako administrátor, když jsem se choval, upřímně, jak debílek a porušoval pravidla administrátora. Snad mi ten mozek trochu vyrostl a rozum taky. V A teamu mi zbylo ještě pár kamarádu, které znám a myslím si, že s nimi vycházím dobře. No ohledně toho, že jsem tu moc nebyl teď vídán: Okolo měsíce a půl jsem nebyl na serveru. Proč asi ? Končila mi základka, takže jsem se snažil být co nejvíce se třídou a teď léto, ale zase jsem začal hrát. Vím, že to bude možná důvod k ne, ale já se polepším a jak se říká: "Za zkoušku to vždy stojí !" Doufám, že vše co jsem napsal Vám stačí k rozhodnutí, ať už je to ano nebo ne ! A hlavně děkuji za jakékoliv vyjádření ;)

Váš čas na serveru denně: 2-3 hodinky teď v létě, dále nevím, jak to bude se školou, ale snad si vždy čas na to najdu.

Na jakém z našich serverů se nejvíce nacházíte: DD a DM... Pokud by bylo potřeba zajít kvůli někomu na shooter, zajdu tam :)

==================Další body vyplnit pouze v případě že kandidát již byl adminem na tomto portálu==================

Kdy jste byl adminem: 8.2.2013 a někdy v květnu roku 2013

Jak dlouho jste byl adminem: 1. 2 měsíce
2. CCA měsíc a půl

Proč již nejste admin: 1. Odešel jsem kvůli aktivitě - odešel jsem
2. Porušení pravidel administrátora - vyhozen

___________________
Image


Last edited by Bewas_ on Wed 23. Jul 2014 11:05:04, edited 2 times in total.

Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 0:10:44 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Máš to hezky napsané, asi tak nějak bych si to představoval aby se každý žadatel rozepsal.

Ovšem pořád si nejsem jistý, zda jen kvůli (nebo díky tomu) ti dát ano. Zajímalo by mě, z jakého konkrétního důvodu jsi byl z AT vyhozený? Už si to nepamatuji.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 0:20:00 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Děkuji za to, cos napsal ;) Já vím, umím to vždy dobře napsat, každej si to vychvaloval když jsem podával 1 APP i tu 2 APP

Jo choval jsem se kdysi jako vůl, ale M4SLO mě chtěl za každou cenu dostat z postu administrátora, furt něco zkoušel, abych byl kicknutej, přitom on porušoval pravidla neustále, tak jsem se s nim hádal tak, že jsem s nim nevydržel být v ADMIN TEAMU, tak jsem ho kicknul ze serveru asi 3x za sebou a on byl vyšší level, tak mi udělil můj první ban na 30 dní, ale myslím, že jsem měl stále AP(fakt nevím), ale už jsem to nehrál, čekat na UNBAN se mi nechtělo.

Chápu udělal jsem hovadinu, ale jak už jsem psal, snad mi ten rozum narostl ;)

___________________
Image


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 0:56:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Děkuji ti za odpověď. :) Možná budu až moc šťourat, ale zajímalo by mě i z jakého důvod jste byli oba dva v rozporu?

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 1:09:20 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Mon 07. Jan 2013 17:20:46
Posts: 633
Location: Česká republika
Vubec se nešťouráš ;) Jen děláš svojí povinnost :) Takový administrátoři jsou alespoň spolehliví...

Rád bych zavzpomínal, ale fakt si už asi nevzpomenu... Mám tušení, že to bylo i kvůli tomu, že jsem kickoval za spawnkillu a on to neměl rád, nebo tak něco. Potom myslím, že i kvůli tomu, že když jsem byl AFK, tak mě kicknul.. Potom on byl AFK, já ho kicknul a hned měl narážky... Opravdu si nejsem jistý, tak mě prosímtě omluv, rád bych si pro tvojí informaci vzpomenul, ale to je fakt těžké, možná by se to dalo někde dočíst, ale opravdu nevím kde a kecat ti nechci... Takže se omlouvám ;)

___________________
Image


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 8:22:34 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 587 944
Pěkně rozepsaná žádost, konečně někdo pochopil, co je 10 vět. ;)

PS: Nebyl to tenkrát Lukanol? Byl jsem v tý době v AT a myslím si, že to byl on. :D

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Top
   
 

AdamONE
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 8:40:04 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Fri 07. Mar 2014 18:28:29
Posts: 118
Location: Prague, Czech Republic

Points: 1 179 390
Cash: $511 506
Pěkně rozepsané, ode mě ANO

___________________
Image


Top
   
 

Lar{S}
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 9:51:08 
offline
'Jester'
'Jester'

Joined: Tue 08. Oct 2013 18:44:01
Posts: 169

Points: 2 071 293
Cash: $99 674
S rozepsaností nemáš problém, doufám, že to tak zůstane i kdyby si se stal Adminem za mě ANO :thumbup:

___________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Image~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Image~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
My long way MTA: Sajy*, [XP]Sajy= only member, ~|IP|~Sajy^^=smod, -HF-*Tre|SH|^^, ~|69|~Lar[S]~, [NsR]<~{S}ajy~, <FiP>{S}ajy~> -|FF|-[S]ajy^^=Co-owner
Currently: ~{S}ajy~>alias~Lar{S}~>


Top
   
 

-HF-Erosion
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 10:13:18 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 086 695
Tak jsem o tom přemýšlel a pokud jsi měl problémy se členy AT předtím, tak jak si můžeme být jistí, že je nebudeš mít teď? Za mě ne

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 

MatrX
 Post subject: Re: Bewas_
PostPosted: Mon 21. Jul 2014 10:30:06 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sat 31. May 2014 17:46:47
Posts: 238
Location: Italy

Points: 4 258 845
Cash: $3 171 998
no

___________________
Nickname: Vini

Skype: vini_it

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked  Topic locked   Page 1 of 4  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz