It is currently Mon 30. Sep 2024 22:29:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message

Freder1q
PostPosted: Fri 22. Aug 2014 18:47:59 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'
User avatar

Joined: Wed 11. Apr 2012 18:49:58
Posts: 87
Location: Pentagon

Points: 813 955
Cash: $74 728
Nick hráče: Black::.Heart
Server na kterém se to stalo: MIKI DD
Datum a čas kdy se to odehrálo: 21.8.2014 kolem 20:00 - 22:00
Co dotyčný udělal: Tento hráč mě obral o peníze v hodnotě 1 700 000$. Stalo se to tak, že chtěl PŮJČIT peníze na Achievement (po dosažení 5mega$), půjčil jsem mu je. A on poté prohlásil, že na mě "kašle" (Věta byla řečena jinak - nepamatuju si). Moje férově vydělané peníze na Miki DD serveru z PvP's, které mi dost dlouho trvalo vydělat... Psal jsem mu už několikrát, a to ještě dneska (22.8.2014), dokonce po mě požadoval jakýsi jeho "Kompromis" za to aby mi je měl důvodem Proč, vracet. Takže bych prosil aby jste toho zloděje potrestali řádným trestem a také mu odebrali nejen těch 1,7mega$, ale jeho všechny. A ty moje peníze (1,7mega$) vrátili mě... Možná žádám moc, ale pokud to tak nepůjde tak mu aspoň vzít tu moji částku a poslat zase mě.
Screen po případě svědci(minimálně dva): [MW]WelloS // Nikers (ten to nepřizná, protože je to jeho kamarád) // dále tam byli nějací nováčci, který ani neznám.


Pokud tato žádost nezabere, tak se rozhodně nevzdám a buď zažádám znova, nebo ho prostě budu nutit mi ty prachy vrátit (Což bude těžký, začíná mě dokonce i ignorovat a dělá "blbýho" jakoby se nic takového nestalo).
Viz. Historie chatu DD serveru.

PS.: Nenechám se ojebávat lidma jako je on. ;)


Top
   
 

{808}//Luk
PostPosted: Fri 22. Aug 2014 19:52:38 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Wed 22. May 2013 22:00:55
Posts: 139

Points: 1 856 863
Cash: $86 207
Xeone vždy když přijdeš na server tak ti to napíše, že jakékoliv obchody jsou tvůj risk :D Takže tohle bude na 100% zamítnuté.


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Fri 22. Aug 2014 20:27:11 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Tahle žádost bude zamítnuta. Veškeré obchodování a půjčování peněz je čistě tvoje starost a tvůj problém. Server MSHost.cz za tyto vaše transakce vůbec nezodpovídá. Pokud jsi tak hloupý a půjčíš takový obnos někomu, koho vlastně vůbec neznáš a očekáváš, že se zachová slušně a vrátí ti to, jsi blázen.

Každopádně nemáš ani screeny, což by defakto nemuselo být až takovou překážkou - jeho jednání by mělo být uloženo v logu. Tak či onak, Heart si připisuje další černý puntík za své jednání. A ty? Ty se rozluč s penězi na serveru a zkus si z toho vzít velké ponaučení. Půjčovat někomu něco, bože taková hloupost.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

PostPosted: Fri 22. Aug 2014 20:46:22 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Sat 10. May 2014 12:33:49
Posts: 29
[21. srpna 2014 22:33] ¯̿ ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ ^Heart^:

<<< on chtěl nejdřív moje peníze aby měl achi. ale zdálo se mi že mě chce podvést tak sem chtěl aby to poslal on mě ale když sem napsal ať to pošle on mě tak si všiml toho že chybí 800k aby to dalo na 5kk ale když bych zůstal u toho že já mu to pošlu první tak neupozorní že stejně mu bude chybět 800k na achi. takže mi to začlo smrdět ještě víc.
takže sem si to pak nechal poslat a on potom ne že by chtěl po mě zpět 1,7kk ale furt chtěl ode mě 5kk i s jeho 1,7kk mejma 2,5kk a 800k od nikersa tak to sem řikal že ne . a on potom začal žeo pičovat řikal mi at mu to pošlu že ted je mi pro prdel ale kdyby mě potkal venku na ulici tak že se budu klepat strachy atd. tak sem řikal že tím si mě nezíská abych mu ty prachy poslal a potom sem řikal du jíst za 10min sem zpět pak sem přišel a už tam nebyl takže sem to s ním už neřešil. Vy 2 jste si nevěřili pak jste se rozhádaly a teď je z toho stížnost... Nejlepší bude když vrátíš ty money xeonovi. Jinak potom co jsem si přečetl zprávu od hearta tak bych se taky bál, ale zase xeon není svině to vim jistě.. Dále už se nebudu vyjadřovat díky. [MW]WelloS^


Top
   
 

Sharkeeer
PostPosted: Fri 22. Aug 2014 21:17:05 
offline
'Tractor'
'Tractor'
User avatar

Joined: Sun 16. Mar 2014 17:11:58
Posts: 56
Location: U rodičů .

Points: 1 212 121
Cash: $196 799
Kdyby to bylo zamítnuté tak prosím xeone nepiš že mám imunitu kvůli tomu že sem v Black::.

___________________
Image


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Fri 22. Aug 2014 23:32:45 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Je to tak je to pravidlo že je vše pak na tebe no :) a že on se zachová jako lama tak s tím nic nenaděláš :) a ten cash to se vážně rozluč :wave: proto já posílám jen lidem kterým věřím :) kdybsi měl screen tak by se mohlo dát něco dělat ale takhle asi ne :crazy: jestli budeš chtít tak ti pošlu něco málo a až si vyděláš tak mi to pošleš :)

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Sat 23. Aug 2014 10:31:19 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 715 356
Xeon se může obrátit na pravidlo
Quote:
3) Přísně zakázáno jakkoliv podvádět hráče/administrátory!

Sám vím, že Heart někoho okradl (teď už vím koho), protože se mě ptal, zda za to může dostat ban, já mu řekl, že ano, jak vidím, tak odmítl peníze vrátit.
Já osobně bych takové krádeže trestal. Navíc myslím si, že to není poprvé co Heart někoho okradl, jestli by se to potvrdilo, měl by dostat ban

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Sat 23. Aug 2014 10:41:43 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Mokrajn wrote:
Xeon se může obrátit na pravidlo
Quote:
3) Přísně zakázáno jakkoliv podvádět hráče/administrátory!

Sám vím, že Heart někoho okradl (teď už vím koho), protože se mě ptal, zda za to může dostat ban, já mu řekl, že ano, jak vidím, tak odmítl peníze vrátit.
Já osobně bych takové krádeže trestal. Navíc myslím si, že to není poprvé co Heart někoho okradl, jestli by se to potvrdilo, měl by dostat ban

Sam dobre vis, ze se ty pravidla prekryvaji. Podvodnika lze potrestat az po druhem ci tretim prohresku (tedy opakovane podvody). Jinak, taky si myslim ze Heart uz mel nejake to docineni s vaznym porusenim pravidel.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Freder1q
PostPosted: Sat 23. Aug 2014 12:41:31 
offline
'Mr. Whoopee'
'Mr. Whoopee'
User avatar

Joined: Wed 11. Apr 2012 18:49:58
Posts: 87
Location: Pentagon

Points: 813 955
Cash: $74 728
Sultan wrote:
Kdyby to bylo zamítnuté tak prosím xeone nepiš že mám imunitu kvůli tomu že sem v Black::.


Nic takového jako imunita, že jsi v Black mě nazajímá a nikdy bych to nenapsal. Já bych jen rád, kdyby jsi mi ty peníze vrátil bez jakýchkoliv řečí. Já ti je slušně půjčil, takže jsem myslel, že by jsi byl taky "slušnej" aby jsi mi aspoň vrátil moji částku, která ti byla půjčena. Ale ty né, protože jsi si myslel, že zrovna JÁ bych tě okradl, tak jak jsi to udělal ty. Ale v tom se mýlíš, protože já bych takovýho nic neudělal. Kdyby jsi mi poslal těch 5mega$ na ten achiev, poděkoval bych ti a vrátil bych ti TVOJE prachy a ten zbytek Nikersovi... Jenže s tebou to je těžký, když mě potom ignoruješ a děláš blbýho jakoby k tomu vůbec nedošlo... A samozřejmě, že budu jakýmkoliv způsobem nadávat, když mě takhle okradeš. (Zamysli se nad tím trochu.) .. Pak když jsem se tě ptal další den, jestli mi vrátíš těch mých 1,7mega$, tak jsi mi napsal: "Tolik? To se mi nechce:(" , nějak tak, podobným způsobem to bylo řečeno. Což už jsi mě do slova nasral, tak jsem poté podal tuto stížnost...

Já pravidla respektuju, takže když se tato žádost zamítne, vůbec mi to vadit nebude a budu hledat jiný způsob řešení, aby jsi mi ty peníze vrátil. ;)
Podle mě by stačilo ultimatum: Buď peníze vrátí, nebo ban... Samozřejmě pokud je vrátí, nic mu nehrozí.

Ingnitione, jak koukám, ty máš furt jakékoliv sankce, ať už jde o to nebo o tamto. Bez těch slov to jinak vyjádřit asi neumíš... Nic proti.
Já se jen snažím dostat své peníze zpět. Když jsem řekl, že mu je "Půjčím", neznamenalo, že mu je dám. To, že mě ošulil je sice nejen můj problém, ale také hlavně Heartův..

Pokud mi peníze do konce dne (23.8.2014) nevrátí, poté bych prosil práci adminů serveru. Děkuji pěkně.


Top
   
 

-HF-Erosion
PostPosted: Sat 23. Aug 2014 13:10:59 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Tue 27. Aug 2013 1:13:34
Posts: 1892
Location: Plzeň

Admin Level: 3
Points: 1 803 289
Cash: $3 086 695
Ingnition wrote:
Sam dobre vis, ze se ty pravidla prekryvaji. Podvodnika lze potrestat az po druhem ci tretim prohresku (tedy opakovane podvody). Jinak, taky si myslim ze Heart uz mel nejake to docineni s vaznym porusenim pravidel.


Možná je na čase přesvědčit Mikiho, aby jedno z toho smazal. Já sám se přikláním k tomu, aby se smazalo ze serveru "Obchodování na vlastní zodpovědnost". Když bude pár banů za okrádání / podvádění, tak si to pak ostatní (snad) rozmyslí.

Jinak peníze by měl vrátit, o tom žádná. Dělá špatný jméno nejen sobě, ale i klanu, protože si pak lidi budou říkat: "to byl ten z Black..."

___________________
Přítel mé ženy je i můj přítel, neboť kdo oře moje pole, šetří můj pluh.
Image
Image
Image


www.have-fun.clanweb.eu


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 1 of 2  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz