It is currently Sun 29. Sep 2024 4:17:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 6  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:08:26 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Mokrajn wrote:
Ingnition wrote:
V nejlepším případě ti tu smažou příspěvek, protože někdo nechce číst pravdu.


Příspěvek ti byl smazán z důvodu, že jsi podle (jak ty říkáš) Honzíka, napsal něco, co mělo zůstat jen v AT

To jsou jen kecy, aby to bylo čím odůvodnit. Však on si to MIKI sám posoudí, jestli to bylo oprávněné nebo ne, až si to co jsem napsal přečte. Mimochodem, na to že jsi moderátor tak ten tvůj gigantický podpis přes celou stránku ti nevadí?

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

-[SAM]-W!z@rD
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:08:46 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Thu 07. Feb 2013 18:09:05
Posts: 958
Location: Česká republika

Points: 895 758
Cash: $1 587 944
Zdravím, koukám, že problémy s cizinci nemá jen pár lidí, ale je to velká skupina. Já patřím mezi ně. Cizinci, co jsou teď v AT, nerozumí nadávkám, nikdy tam nehráli, neznají pravidla, ale alespoň jsou, dá se říci, slušní. Rozhodně slušnější než ty, co jsem dnes potkal na serveru. Ano, po nějaké době jsem se tam zastavil. Musel jsem 3x volat admina a musím pochválit PromXe, že vždy dorazil. Nejdřív si tam jeden dával pořád nick "Hitler", další 3 tam spamovali čísla a psali azbukou. Ty jsem bohužel nevyscreenoval, ale úplně zaspamovali chat, svědků je dost. Samozřejmě by se toho našlo asi více, ale já po tom pátrat nehodlám, protože tam v podstatě nejsem. Takže já jsem zásadně proti tomu, aby byli cizinci braní do AT, ale můj názor je nepodstatný. Jen jsem dodržel to, co jsem ti říkal na serveru a podpořil tě.
Tady je ten "Hitler":
http://i.imgur.com/EivMrYC.png
http://i.imgur.com/EKxMSG6.jpg
A pak tu mám ještě nového "administrátora" Punka, kde prozrazuje, kdo bude admin a píše portugalsky:
http://i.imgur.com/m7Plgs3.jpg
http://i.imgur.com/nbv7oMb.png

___________________
Image

-[SAM]-W!z@rD

San Andreas Masters member since 4/11/2013


Last edited by W!z@rD on Tue 07. Oct 2014 6:46:16, edited 1 time in total.

Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:19:52 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 665 356
Ingnition wrote:
Mimochodem, na to že jsi moderátor tak ten tvůj gigantický podpis přes celou stránku ti nevadí?

Mimochodem jako někdo, kdo chodí na forum každý den, nevím proč mi to píšeš, až několik měsíců zpátky. Navíc obrázek splňuje podmínky, možná menší rozdíl tam bude, gif je ve spoileru a YT odkaz zakázán není.

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

[SAM]<1ngn1t10n
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:27:13 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Fri 27. Jul 2012 13:46:53
Posts: 872
Location: Sedlčany

Points: 549 539
Cash: $2 679 970
Mokrajn wrote:
Ingnition wrote:
Mimochodem, na to že jsi moderátor tak ten tvůj gigantický podpis přes celou stránku ti nevadí?

Mimochodem jako někdo, kdo chodí na forum každý den, nevím proč mi to píšeš, až několik měsíců zpátky. Navíc obrázek splňuje podmínky, možná menší rozdíl tam bude, gif je ve spoileru a YT odkaz zakázán není.

Cituji:
9) Podpis smí mít maximální velikost 690px x 300px.

Kde máš, že se to týká pouze obrázku vložených do podpisu? Takže podle tvé logiky když člověk bude mít každý obrázek v těchto rozměrech, může si to tam naskládat klidně kilometr dlouhé a bude to v pořádku? Sám by jsi měl dobře vědět, jaká pravidla tu jsou.

PS: Ano, ani já to nemám přesně na tyhle rozměry, přesahuji to asi o pár desítek px, ale to tvoje je fakt hrozný.

___________________
Image
*><* (-_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej
abych se k tomu doslova přiznal.


Top
   
 

Black::.Buke
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:49:47 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 757 885
Méně práce pro adminy, jo? To určitě! Já jsem rád, když tam jsou lageři a cizojazyční tvorové, protože se díky nim aspoň nenudím :D

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

AdamONE
PostPosted: Mon 06. Oct 2014 22:53:03 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Fri 07. Mar 2014 18:28:29
Posts: 118
Location: Prague, Czech Republic

Points: 1 179 390
Cash: $511 506
Ingnition wrote:
Mokrajn wrote:
Ingnition wrote:
Mimochodem, na to že jsi moderátor tak ten tvůj gigantický podpis přes celou stránku ti nevadí?

Mimochodem jako někdo, kdo chodí na forum každý den, nevím proč mi to píšeš, až několik měsíců zpátky. Navíc obrázek splňuje podmínky, možná menší rozdíl tam bude, gif je ve spoileru a YT odkaz zakázán není.

Cituji:
9) Podpis smí mít maximální velikost 690px x 300px.

Kde máš, že se to týká pouze obrázku vložených do podpisu? Takže podle tvé logiky když člověk bude mít každý obrázek v těchto rozměrech, může si to tam naskládat klidně kilometr dlouhé a bude to v pořádku? Sám by jsi měl dobře vědět, jaká pravidla tu jsou.

PS: Ano, ani já to nemám přesně na tyhle rozměry, přesahuji to asi o pár desítek px, ale to tvoje je fakt hrozný.


Nechtěl si tu náhodou skončit? Tak táhni a nesnaž se být zajímavej, nejde ti to

//Wizard: Dobře že screenuješ, klidně pokračuj, až Hony uvidí, že dělají problémy tak to bude řešit

___________________
Image


Top
   
 

Nik^
PostPosted: Tue 07. Oct 2014 3:47:48 
offline
'Sultan'
'Sultan'
User avatar

Joined: Sat 21. Sep 2013 22:39:14
Posts: 444
Location: Domov :D

Points: 1 062 341
Cash: $1 508 041
W!z@rD wrote:
Zdravím, koukám, že problémy s cizinci nemá jen pár lidí, ale je to velká skupina. Já patřím mezi ně. Cizinci, co jsou teď v AT, nerozumí nadávkám, nikdy tam nehráli, neznají pravidla, ale alespoň jsou, dá se říci, slušní. Rozhodně slušnější než ty, co jsem dnes potkal na serveru. Ano, po nějaké době jsem se tam zastavil. Musel jsem 3x volat admina a musím pochválit PromXe, že vždy dorazil. Nejdřív si tam jeden dával pořád nick "Hitler", další 3 tam spamovali čísla a psali azbukou. Ty jsem bohužel nevyscreenoval, ale úplně zaspamovali chat, svědků je dost. Samozřejmě by se toho našlo asi více, ale já po tom pátrat nehodlám, protože tam v podstatě nejsem. Takže já jsem zásadně proti tomu, aby byli cizinci braní do AT, ale můj názor je nepodstatný. Jen jsem dodržel to, co jsem ti říkal na serveru a podpořil tě.
Tady je ten "Hitler":
http://i.imgur.com/EivMrYC.png
http://i.imgur.com/EivMrYC.png
A pak tu mám ještě nového "administrátora" Punka, kde prozrazuje, kdo bude admin a píše portugalsky:
http://i.imgur.com/m7Plgs3.jpg
http://i.imgur.com/nbv7oMb.png

Dokonce další screeny na nové "adminy" kteří očividně neznají pravidla a dělají si co chtějí. Doufejme že s tím Honya něco udělá.

___________________
Black::.Nik^
Image
Long road so far.
Bulls| Blue Bulls
M@sterS|
=BOSS= Like a BOSS
Black::.Scorpions


Top
   
 

PostPosted: Tue 07. Oct 2014 5:48:28 
offline
'Tractor'
'Tractor'

Joined: Mon 07. Jul 2014 6:24:57
Posts: 52
S tvojou petíciou nesúhlasím. Cudzinci tvoria hlavný príjem serveru pretože ich hrá celkovo viac ako CZ/SK (aspoň podľa mňa). Keď sa nevedia vpratať do kože tak na to tu sú administrátori. Nevidím dôvod prečo im to zakazovať hrať. Lagy nerobia cudzinci, ale niekedy až prehnaný počet hráčov pripojených na server vtedy automaticky klesá fps a vznikajú lagy.


Top
   
 

{R}!val
PostPosted: Tue 07. Oct 2014 14:44:58 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Sun 23. Mar 2014 13:18:49
Posts: 568
Location: Doma

Admin Level: 3
Points: 5 283 023
Cash: $101 377 655
Bylo by to na jednu stránku paráda ale zase na druhou by mshostu spadla aktivita :) spíše by bylo lepší zabanovat ty co furt dělají to co nemají ;) jinak někteří cizinci jsou naopak úplně v pohodě než někteří z CZ/SK :)

___________________
https://t.me/pump_upp


Top
   
 

Honya
PostPosted: Tue 07. Oct 2014 15:01:40 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Wed 24. Sep 2014 19:17:49
Posts: 42

Points: 13 724
Cash: $152 337
A rovnou vyhladit vsechny cizince nechcete? Panove, takle se choval Hitler za 2.svetovy:D

___________________
Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 6  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz