It is currently Sun 29. Sep 2024 14:21:38

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Post a reply   Page 2 of 2  [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

AdamONE
PostPosted: Fri 17. Oct 2014 22:47:21 
offline
'Elegy'
'Elegy'
User avatar

Joined: Fri 07. Mar 2014 18:28:29
Posts: 118
Location: Prague, Czech Republic

Points: 1 179 390
Cash: $511 506
Ingnition wrote:
Netox wrote:
Takže tobě je jedno, jestli se to bude řešit nebo ne a přesto podáváš stížnost? To si udělal 6 screenů jen proto, aby jsi to ukázal všem ikdyž tě vlastně nezajímá, jestli se to bude řešit? Ingi, made my day.. :DDDDDDD Jsem rád, že jsi neodešel úplně, aspoň se mám nad čim zasmát

Fajn, tak já ti to ještě jednou vysvětlím když to nechápeš. Důvod proč jsem to sem vůbec napsal je jen ukázka toho, jak to na serveru funguje a jak úžasně fungují nový a aktuální admini na tomto tak úžasném FoXáckém serveru. To jestli to budete řešit je mi vskutku u prdele, protože mě už je tento server ukradený. Ale čim více stížností tu bude, tím možná větší šance že se tu něco změní - i když tomu nevěří ani lojza od vedle.

Měj se krásně a nápodobně, taky se tu směji :) Mimochodem, já nikde nepsal že odcházím úplně takže příště si zapoj trošku více své mozkové buňky (y)

PS: Příště se snaž trošku víc, tohle je jen trapný pokus ze mě udělat nějakého idiota se svým fan klubem, co nemají rádi Ingnitiona :P


1. O co se snažíš tím, že furt nazýváš MSHOST foxáckým serverem? Když bylo vedení čistě z klanu Black, neměl si s tím problém a také si tomu neříkal Blackhost..
2. Jak fungujou nový a aktuální administrátoři? Jak můžou fungovat, když tam nejsou.. Furt se jen snažíš poukázat na ně, měl bys hledat problém spíše v sobě
3. Trapný pokus? Já se ani snažit nemusim, zesměšňuješ sám sebe tím, co tu píšeš a o žádném Fan klubu nevím, já jsem nestrannej, jak klanově, tak vůči tobě, názor na tebe mám svůj, ne od někoho jiného..
4. Co kdyby si tu furt nenarážel na klan FoX a na administrátory a šel zase po dlouhé době natočit nějakej ten vlogísek? Ten starý Youtuber co tu hrál už neni moc v módě..:)

___________________
Image


Top
   
 

Black::.Buke
PostPosted: Sat 18. Oct 2014 17:47:57 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 757 885
Nik^ wrote:
Pokud potkám tak alespon mute na hodku nebo dvě :D

Přesně tak! Tak se to dělá. :D

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Post a reply   Page 2 of 2  [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz