It is currently Sat 28. Sep 2024 15:21:52

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

-HF-Opie
PostPosted: Thu 25. Dec 2014 1:17:02 
offline
'Infernus'
'Infernus'
User avatar

Joined: Tue 08. Oct 2013 6:39:16
Posts: 502

Points: 1 564 062
Cash: $16 078 103
Xanny wrote:
Cyanide wrote:
Vánoce nejsou důvod k unbanu.

no nekecej, fakt?

Žiadaš o UB a začneš sa navážať do hráčov.. Proti UB.

___________________
Možno som čudný, divný a neviem aký ale som to ja..

Toto mám najradšej: Lucka (moje auto), Lucka L. (áno je to dievča ale nepoviem aké) a Elán. Ak by ste chceli jednú z týchto vecí nahradiť tak by ste museli nájsť naozaj výbornú náhradu čo nepredpokladám.


Top
   
 

Taz#
PostPosted: Thu 25. Dec 2014 12:45:38 
offline
'Elegy'
'Elegy'

Joined: Thu 22. Dec 2011 18:24:57
Posts: 100

Points: 794 610
Cash: $763 915
bože proč zrovna tomu kidovi ste daly unban ?


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Thu 25. Dec 2014 13:06:55 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 665 356
Taz wrote:
bože proč zrovna tomu kidovi ste daly unban ?


Nedali je pořád v banlistu, takže jestli jsi ho viděl, tak obchází ban

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

PredyS
PostPosted: Thu 25. Dec 2014 13:21:36 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Wed 22. May 2013 21:43:23
Posts: 216
Location: Austria

Points: 5 711 683
Cash: $56 733
Takže abych se představil. Jsem =FoX=Kik nejlepší a největší PROFI DM hráč na MIKI SERVER DM.. :D Just kidding. Začal bych tím, že proti Xannymu mám hodně to je pravda, ale to je i tak trochu osobní věc. Ale přejděme k hlavnímu.. Screene naších hádek opravdu nemám a mrzí mě že je nemám.. Ban dostal oprávněně za kopírování mého nicku, a neustálou provokaci denno denně.. Několikrát u mě žebral o tzv. "mír" Ale prostě s tímhle chlapcem nikdy mír mít nebudu.. Že je mu 14 to je jeho věc a mě to nezajímá že je ještě malej klučina nebo takhle. Prostě znám i mladší frajery co se chovají líp než on. Né jen to že ho nemá rád celý server, ale všiml jsem si že i více adminů ho nemá rádo a ani se nedivím. :) Takže já jsem rozhodně proti UNBANU do té doby než dostane rozum bych mu BAN ponechal ale to že dostal ban na 21 dní není až tak hrozné a myslím si, néé.. Já to vím, že se to dá určitě vydržet. Takže Xanny, já jsem né jen proti unbanu, ale nejradši bych ti ho i prodloužil o ten měsíc nebo o 2. Takže jestli byl někdo jiný přítomný během našich neustálých hádek denno denně za jeho demenci, tak se mi prosím nedivte, jeslti jste viděly začátky.. Tímhle bych nejspíš skončil a Xanny, "Přeji ti krásné svátky."

PROTI!

___________________
Nikdy si mé jméno neber do huby, pokud ho dobře neznáš!
Image


Top
   
 

nbfbdfbdf
PostPosted: Thu 25. Dec 2014 17:32:16 
offline
'Sand King'
'Sand King'
User avatar

Joined: Sat 22. Nov 2014 16:11:05
Posts: 245
Location: MooN

Banned on server
Points: 351 982
Cash: $28 120
Predy wrote:
Takže abych se představil. Jsem =FoX=Kik nejlepší a největší PROFI DM hráč na MIKI SERVER DM.. :D Just kidding. Začal bych tím, že proti Xannymu mám hodně to je pravda, ale to je i tak trochu osobní věc. Ale přejděme k hlavnímu.. Screene naších hádek opravdu nemám a mrzí mě že je nemám.. Ban dostal oprávněně za kopírování mého nicku, a neustálou provokaci denno denně.. Několikrát u mě žebral o tzv. "mír" Ale prostě s tímhle chlapcem nikdy mír mít nebudu.. Že je mu 14 to je jeho věc a mě to nezajímá že je ještě malej klučina nebo takhle. Prostě znám i mladší frajery co se chovají líp než on. Né jen to že ho nemá rád celý server, ale všiml jsem si že i více adminů ho nemá rádo a ani se nedivím. :) Takže já jsem rozhodně proti UNBANU do té doby než dostane rozum bych mu BAN ponechal ale to že dostal ban na 21 dní není až tak hrozné a myslím si, néé.. Já to vím, že se to dá určitě vydržet. Takže Xanny, já jsem né jen proti unbanu, ale nejradši bych ti ho i prodloužil o ten měsíc nebo o 2. Takže jestli byl někdo jiný přítomný během našich neustálých hádek denno denně za jeho demenci, tak se mi prosím nedivte, jeslti jste viděly začátky.. Tímhle bych nejspíš skončil a Xanny, "Přeji ti krásné svátky."

PROTI!

No dekuji.. A jen me provokovai? Delas si.. ? Ty si myslis ze si svatousek a ja mam ban diky tobe.. Kvuli nasim debilnim hadkam + jsem te zadal o "mir" ale ty ne. Takze si myslis ze musim mi ban jenom ja? Popravde neco by jsis taky zaslouzil, prijmy to na skypu a pojd to normalne (ale opravdu [bez naky kure* atd.]) Proste do pojd púrosim vyresit.. Rad hraju na miki, ale nechci aby jsme si to zavzajem kazali.. prosim pojd ten skype a pojd se nejak "logicky" domluvit.. diky

Xanny

___________________
History:
|$K| <3
ExD|
zeTa]
D&M|
sT~
Black::.<3

Image



Spoiler: show
Image


Top
   
 

PostPosted: Thu 25. Dec 2014 20:02:09 
offline
Nováček
Nováček
User avatar

Joined: Wed 10. Dec 2014 18:36:52
Posts: 15
Nechce sa my veriť že si Xanny nezaslúži unban. Predsa každý si zaslúži poslednú šancu tak prečo nie aj Xanny, dobre uražal a nadával ale neverím že je to len jeho vina a tento názor my nikdo nezobere. Je to dobrý hráč a hlavne dobrý kámoš ;). Ľudia majte dobrú dušu a aspoň takto keď boly tie vianoce dajte mu ten unban vážne si to zaslúži.


Pre UB!

___________________
aP|SonnY

Když se daří,tak se daří!


Top
   
 

Black::.Netahlo
PostPosted: Sat 27. Dec 2014 23:10:09 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Mon 16. Apr 2012 16:01:42
Posts: 1038

Admin Level: 5
Points: 2 381 189
Cash: $2 963 003
Každý si zaslouží 2 šanci, ale ne hned :)
Jinak nechápu název žádosti o UB :O
Požádej si o UB za 5 dní
Lock

___________________
Spoiler: show
Image

Spoiler: show
Image


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 2  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz