It is currently Sun 29. Sep 2024 10:19:08

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Forum outline


Click here to view the outline that you need to follow when creating new topic.



Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message

PostPosted: Tue 14. Oct 2014 20:13:46 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 03. Aug 2014 12:51:32
Posts: 14
"Jen se mi zdá že chceš povyházet adminy abys potom měl šanci podat si žádost při náboru"


Ty seš borec... Fakt si myslíš že bych stál o místo na tomhle serveru ? :) sem se zasmál..

A moki, ten blow v tom hraje hlavní roli :DD takže nekecej když ani nevíš
Dostal jsem blow, pak jsme mu nadavali že co robí a z toho to celé začalo..


Top
   
 

PostPosted: Tue 14. Oct 2014 20:16:24 
offline
Nováček
Nováček

Joined: Sun 03. Aug 2014 12:51:32
Posts: 14
a ještě moki, navíc ten ban nemá s opakovanym insults či jak nic společneho.. nadaval jsem mu před 2 dny za ten blow, a za to už jsem trest dostal.. (mute 30 minut), včera další mute za nic.. jen jsem jen tak napsal nějaky sprosty slovo, mute 30 minut, dneska ban opakovaně "za nic".. tohle není moc normální


Top
   
 

-HF-Moki
PostPosted: Tue 14. Oct 2014 20:41:42 
offline
Administrátor
Administrátor
User avatar

Joined: Sat 09. Jun 2012 20:41:21
Posts: 4528
Location: Ti to řeknu a ty se budeš opičit

Admin Level: 5
Points: 3 770 264
Cash: $147 665 356
Základ je pořád stejný, nadával jsi mu a za to máš ban
a byl jsi varován za double post

___________________
„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“
William Shakespeare

Image
Moje vypracování
[ROJO] 2011 - 2012
N|M 2012 - 2012
TPT| 2012 - 2012
DxT| 2012 - 2013
Black::. 2013
-HF- 2013
=BOSS= 2013
=FoX= 28.6. 2013 - 23.8.2015
[BJ] 23.8.2015 - 27.9.2015
-HF- 27.9.2015 - X


Top
   
 

Black::.Ru1n
PostPosted: Tue 14. Oct 2014 20:46:51 
offline
VIP
'Super GT'
'Super GT'
User avatar

Joined: Wed 04. Jun 2014 12:38:32
Posts: 270

Points: 922 853
Cash: $1 152 768
Ne admina nechci , jen řikám pravdu

___________________
[DM] Kret/\ ft. Ru1n - Skilled [25%]
[DM] Ru1n v.1 - Welcome to the family [15%]

Image


Top
   
 

Black::.Buke
PostPosted: Sat 18. Oct 2014 17:44:06 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sat 05. Nov 2011 11:22:35
Posts: 758
Location: Hell

Points: 3 150 506
Cash: $21 757 885
"A ten ban byl 700 dní +, nejmín 2-3 hodiny určitě, pak to snížil až si to dítě uvědomilo že je na něj podaná stížnost.. (aby náhodou nepřišel o AP za nepřiměřený časový ban)."

1) Na serverech jsem admin od 26. července 2014, takže nechápu, odkud si vzal ten "týden..".
2) Admin lvl 2 nemůže dávat ban na více jak 31 dní.
3) Ban si dostal pouze za opakovaný insult. Vyvaruj se urážkám na webu, jinak můžeš schytat další ban.

Porušení pravidla A2:
"Především se netolerují sprostá slova, sexuální harašení, urážky či agresivní chování (to samé platí i v podpisech)."

Jednání v rozporu s pravidly portálu na webu může mít za následek trest i na serveru a naopak.

___________________
Image

Image

Spoiler: show
Image

Image


Top
   
 

PostPosted: Mon 20. Oct 2014 16:47:16 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Mon 15. Sep 2014 15:18:36
Posts: 26
Dneska mi Buke dal taky Ban, dával mi kicky za fps, což já chápu, ale nechápu to když sem mu asi 2x psal aby mě nekickoval že přidávám hráče do klanu. Ano uznávám , že mi to trvalo trochu déle, ale řešilo se to, proč se pořád hráči v f3 ukazuje -HF- a ne L&G|Když už z -HF- odešel.
Takže nevím proč mi dal ban.. Ten hráč byl Kordy^// , Mmůžete se ho zeptat zda to takhle bylo..

___________________
|AI| All in
L&G|<-- ACL



ExD|Traktotank
L&G|Traktotank


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Mon 20. Oct 2014 17:49:16 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Traktotank wrote:
Dneska mi Buke dal taky Ban, dával mi kicky za fps, což já chápu, ale nechápu to když sem mu asi 2x psal aby mě nekickoval že přidávám hráče do klanu. Ano uznávám , že mi to trvalo trochu déle, ale řešilo se to, proč se pořád hráči v f3 ukazuje -HF- a ne L&G|Když už z -HF- odešel.
Takže nevím proč mi dal ban.. Ten hráč byl Kordy^// , Mmůžete se ho zeptat zda to takhle bylo..
1) Ban a kicky ti asi JEN TAK PRO NIC ZANIC nedával, asi jsi měl nízké FPS a chtěl aby sis ho fixnul, že by?!
2) Možná si nečetl, že jsi mu psal ať tě chvilku nechá na serveru (mohl být afk a pak přijít a kouknout TAB kde tě zase uviděl s nízkým FPS tak automaticky otevřel AP a kickoval)
3) Pokud máš stížnost nepiš to do jiné stížnosti, založ si vlastní (tím samozřejmě neříkám ať jdeš hned psát stížnost, jelikož jsi sám napsal, že chápeš že tě kickoval za FPS, takže kick, popř. ban byl oprávněný)
4) Nick hráče v F3 se aktualizuje po odpojení a znovu připojení se na server tedy /reconnect .
5) Znovu píšu, jak jsi sám napsal, měl jsi nízké FPS za což ti dával kicky, ty sis to FPS neopravil a proto zřejmě následoval ban. Nevidím v tom nic špatně.


K stížnosti, taky si myslím, že ban byl jasně oprávněný, jak psal Moki ... nadával jsi? Nadával. Za to je jasně mute popř. když se to opakuje atp. tak ban.

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

PostPosted: Mon 20. Oct 2014 18:01:24 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Mon 15. Sep 2014 15:18:36
Posts: 26
Nic špatného v tom nevidíš? Že jsem mu 2x psal aby mě nekickoval a přesto to udělal? AFK nebyl, psal si tam s nikým jiným, což znamená že by si mohl všimnout že jsem mu to psal.. A to že mu pořád píšu že mám FPS 25-34 , a že mě za to kickuje jen on, a ostatních normálních adminů sem se zeptal , jestli by mě kickly až kdybych lagoval? Bukemu jsem to psal několikrát, ale jelikož to vypadá že nedávno jsem si ho docela zprotivil, tak to vypadá že moje otázky asi ignoruje.. A že se ho na něco chci zeptat taky ignoruje.. A že jsem nadával? Nenadával nic jsem nepsal protože jsem psal jen v klan chatu.. Myslíš si, že s mím dřevěným PC mohu dosáhnout více jak 36 FPS? Jak už jsem napsal domluvil jsem se skoro každym adminem.. Kromě Bukeho kterj to ignoroval..

___________________
|AI| All in
L&G|<-- ACL



ExD|Traktotank
L&G|Traktotank


Top
   
 

HomelessUkulele81
PostPosted: Mon 20. Oct 2014 18:11:24 
offline
'Hunter'
'Hunter'
User avatar

Joined: Sun 07. Oct 2012 13:16:29
Posts: 1053
Location: Jihlava

Points: 1 702 887
Cash: $364 887
Traktotank wrote:
Nic špatného v tom nevidíš? Že jsem mu 2x psal aby mě nekickoval a přesto to udělal? AFK nebyl, psal si tam s nikým jiným, což znamená že by si mohl všimnout že jsem mu to psal.. A to že mu pořád píšu že mám FPS 25-34 , a že mě za to kickuje jen on, a ostatních normálních adminů sem se zeptal , jestli by mě kickly až kdybych lagoval? Bukemu jsem to psal několikrát, ale jelikož to vypadá že nedávno jsem si ho docela zprotivil, tak to vypadá že moje otázky asi ignoruje.. A že se ho na něco chci zeptat taky ignoruje..
Tak jak říkám, nic tě neomlouvá v případě, že jsi měl lagy, tedy nízké FPS - v tom případě udělal dobře že ti dal kick, nikdo na serveru nechce lagery. Opravdu nevím kolik jsi v tu chvíli měl FPS, já mám tu hranici 22 FPS a níž, to už si musíte vyřešit spolu.
Traktotank wrote:
A že jsem nadával? Nenadával nic jsem nepsal protože jsem psal jen v klan chatu.. Myslíš si, že s mím dřevěným PC mohu dosáhnout více jak 36 FPS? Jak už jsem napsal domluvil jsem se skoro každym adminem.. Kromě Bukeho kterj to ignoroval..

Proto jsem psal, jestli máš stížnost tak si založ VLASTNÍ téma, protože to nadávání jsem nepsal tobě ale tomu V8Playerovi který TUTO stížnost založil, ten nadával, ne ty. :D

___________________
Image
Image
Image

My evolution: {LoS}, [WayDC], [SCM], TPT|, [SDC], DxT|, KisS|, NMW., KisS|, =FoX=, =BOSS=, =FoX=, PSH 4ever
Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.


Top
   
 

PostPosted: Mon 20. Oct 2014 18:13:11 
offline
'Mower'
'Mower'

Joined: Mon 15. Sep 2014 15:18:36
Posts: 26
Dobře ale odpovídal si mě , neé jem co jsem z toho pochopil ne? :D

___________________
|AI| All in
L&G|<-- ACL



ExD|Traktotank
L&G|Traktotank


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Topic locked   Page 2 of 3  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
TOPlist
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

©MSHost.cz